ON AIR STUDIO SRL — dosare în instanță
Numele ON AIR STUDIO SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 27 iulie 2023
- Ultima activitate
- 27 septembrie 2026
- Rol dominant
- Intimat Intervenient — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 14676259)
- CUI
- 14676259
- Denumire
- ON AIR STUDIO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|4697|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.06.2002
- Sediu
- Str. Istriei, nr. 4, bl. 21 E, sc. 1, et. 1, ap. 9, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
Arată toate (33)
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6010 Activități radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.733.309 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,7 mil. lei · 2025 4,7 mil. lei · maxim 2025 4,7 mil. lei · minim 2015 1,7 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 24 mii lei · 2025 92,5 mii lei · maxim 2017 474,7 mii lei · minim 2018 −341,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 18 · maxim 2025 18 · minim 2015 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.733.309 lei | 4.330.745 lei | 3.983.252 lei | 3.095.507 lei | 2.495.191 lei | 2.060.635 lei | 2.815.323 lei | 2.271.891 lei | 2.511.834 lei | 1.967.417 lei | 1.717.770 lei |
| Venituri totale | 4.748.760 lei | 4.616.168 lei | 3.996.104 lei | 3.103.021 lei | 3.042.677 lei | 2.228.649 lei | 2.928.697 lei | 2.319.651 lei | 2.568.575 lei | 2.040.808 lei | 1.730.697 lei |
| Cheltuieli totale | 4.622.397 lei | 4.557.510 lei | 3.927.753 lei | 3.031.301 lei | 2.641.458 lei | 2.220.861 lei | 2.415.032 lei | 2.658.148 lei | 2.071.597 lei | 1.893.431 lei | 1.706.696 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 92.505 lei | 36.192 lei | 39.074 lei | 56.836 lei | 346.829 lei | 527 lei | 445.475 lei | 0 lei | 474.708 lei | 147.377 lei | 24.001 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 341.817 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 92.505 lei | 36.192 lei | 39.074 lei | 56.836 lei | 346.829 lei | 527 lei | 445.475 lei | -341.817 lei | 474.708 lei | 147.377 lei | 24.001 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.054.333 lei | 2.178.319 lei | 1.950.170 lei | 2.085.717 lei | 1.795.969 lei | 1.601.262 lei | 1.624.410 lei | 1.728.178 lei | 1.347.480 lei | 913.386 lei | 1.003.725 lei |
| Datorii | 1.174.636 lei | 1.396.918 lei | 1.204.961 lei | 1.379.582 lei | 1.146.670 lei | 1.298.792 lei | 1.239.862 lei | 1.681.939 lei | 1.149.195 lei | 1.238.808 lei | 1.472.399 lei |
| Capitaluri proprii | 873.906 lei | 781.401 lei | 745.209 lei | 706.135 lei | 649.299 lei | 302.470 lei | 301.943 lei | -143.532 lei | 198.285 lei | -325.422 lei | -472.799 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 18 | 17 | 16 | 14 | 13 | 13 | 13 | 13 | 6 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat Intervenient: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 5430/2/2017* | Curtea de Apel București | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Intimat Intervenient |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ON AIR STUDIO SRL?
ON AIR STUDIO SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ON AIR STUDIO SRL?
Cel mai des ca intimat intervenient (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat și intervenient?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Intervenient: persoana care intră într-un proces început între alte părți, pentru a-și apăra un drept sau pentru a sprijini pe una dintre ele.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.