NEUROPSIHOTERAPY SRL
NEUROPSIHOTERAPY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Buzău, Buzău, CUI 14658015. Cifră de afaceri 2025: 216.781 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 14658015
- Denumire
- NEUROPSIHOTERAPY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|301|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.05.2002
- Sediu
- AGRICULTURII, nr. 31, Municipiul Buzău, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · rev. 3
- 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 21.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 216.781 lei (-21% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 68,7 mii lei · 2025 216,8 mii lei · maxim 2024 275,9 mii lei · minim 2015 68,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 21 mii lei · 2025 6 mii lei · maxim 2023 126,5 mii lei · minim 2025 6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2019 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 216.781 lei | 275.915 lei | 271.765 lei | 174.897 lei | fără bilanț | 165.879 lei | 127.320 lei | 107.254 lei | 102.148 lei | 86.568 lei | 68.743 lei |
| Venituri totale | 216.782 lei | 276.029 lei | 271.867 lei | 174.899 lei | fără bilanț | 165.881 lei | 127.397 lei | 107.255 lei | 102.150 lei | 86.690 lei | 68.743 lei |
| Cheltuieli totale | 207.084 lei | 218.691 lei | 142.614 lei | 137.837 lei | fără bilanț | 88.671 lei | 74.086 lei | 45.860 lei | 42.645 lei | 40.375 lei | 45.710 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 5.959 lei | 52.929 lei | 126.534 lei | 35.313 lei | fără bilanț | 75.569 lei | 52.037 lei | 58.562 lei | 57.268 lei | 43.714 lei | 20.971 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.959 lei | 52.929 lei | 126.534 lei | 35.313 lei | fără bilanț | 75.569 lei | 52.037 lei | 58.562 lei | 57.268 lei | 43.714 lei | 20.971 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 83.242 lei | 110.973 lei | 161.946 lei | 339.613 lei | fără bilanț | 266.217 lei | 192.927 lei | 136.009 lei | 91.658 lei | 83.412 lei | 79.404 lei |
| Datorii | 35.448 lei | 22.253 lei | 35.172 lei | 14.122 lei | fără bilanț | 16.488 lei | 18.767 lei | 13.887 lei | 28.097 lei | 77.119 lei | 116.825 lei |
| Capitaluri proprii | 47.794 lei | 88.720 lei | 126.774 lei | 325.491 lei | fără bilanț | 249.729 lei | 174.160 lei | 122.122 lei | 63.561 lei | 6.293 lei | -37.421 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | fără bilanț | 3 | 3 | — | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEUROPSIHOTERAPY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NEUROPSIHOTERAPY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NEUROPSIHOTERAPY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Buzău, județul Buzău (AGRICULTURII, nr. 31); numărul de înmatriculare e J|10|301|2002, din 28.05.2002.
Ce cifră de afaceri a avut NEUROPSIHOTERAPY SRL în 2025?
216.781 lei, cu 21% sub 2024 (275.915 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.959 lei.
Câți salariați are NEUROPSIHOTERAPY SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NEUROPSIHOTERAPY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.