J&H INVEST COMPANY SRL — dosare în instanță
Numele J&H INVEST COMPANY SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 16 mai 2025
- Ultima activitate
- 28 septembrie 2026
- Rol dominant
- Petent — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 14526421)
- CUI
- 14526421
- Denumire
- J & H INVEST COMPANY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|223|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.03.2002
- Sediu
- 1 DECEMBRIE 1918, nr. 10, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 277.705 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 148,8 mii lei · 2025 277,7 mii lei · maxim 2023 369,4 mii lei · minim 2015 148,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 113,9 mii lei · 2025 186,8 mii lei · maxim 2023 1,2 mil. lei · minim 2015 113,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 277.705 lei | 301.181 lei | 369.440 lei | 364.060 lei | 363.462 lei | 322.211 lei | 267.797 lei | 208.938 lei | 173.822 lei | 167.877 lei | 148.755 lei |
| Venituri totale | 282.931 lei | 1.656.724 lei | 1.923.714 lei | 364.060 lei | 363.462 lei | 322.211 lei | 267.797 lei | 208.939 lei | 173.822 lei | 170.701 lei | 148.760 lei |
| Cheltuieli totale | 60.536 lei | 678.500 lei | 728.661 lei | 54.551 lei | 46.044 lei | 45.402 lei | 28.188 lei | 23.480 lei | 31.232 lei | 44.008 lei | 30.367 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 186.812 lei | 928.522 lei | 1.175.816 lei | 305.682 lei | 313.779 lei | 273.820 lei | 234.365 lei | 178.458 lei | 136.654 lei | 121.572 lei | 113.930 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 186.812 lei | 928.522 lei | 1.175.816 lei | 305.682 lei | 313.779 lei | 273.820 lei | 234.365 lei | 178.458 lei | 136.654 lei | 121.572 lei | 113.930 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 361.946 lei | 1.030.914 lei | 2.543.993 lei | 1.373.271 lei | 1.338.334 lei | 1.358.596 lei | 1.354.160 lei | 1.376.686 lei | 1.344.148 lei | 1.330.203 lei | 1.447.207 lei |
| Datorii | 173.403 lei | 102.152 lei | 1.345.707 lei | 441.257 lei | 42.001 lei | 172.082 lei | 441.886 lei | 699.301 lei | 845.588 lei | 992.342 lei | 1.159.957 lei |
| Capitaluri proprii | 188.543 lei | 928.762 lei | 1.176.056 lei | 906.079 lei | 1.270.503 lei | 1.161.157 lei | 887.337 lei | 652.972 lei | 474.515 lei | 337.861 lei | 287.250 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Petent: 2
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2025: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 588/54/2025/a1 | Curtea de Apel Craiova | Litigii cu profesioniștii | Fond | Petent |
| 588/54/2025 | Curtea de Apel Craiova | Litigii cu profesioniștii | Fond | Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare J&H INVEST COMPANY SRL?
J&H INVEST COMPANY SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des J&H INVEST COMPANY SRL?
Cel mai des ca petent (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă petent?
Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 07 octombrie 2026.