V.F.V. CONT SRL
V.F.V. CONT SRL: firmă în funcțiune din Sat Golești, Comuna Golești, Vrancea, CUI 14514559. Cifră de afaceri 2024: 82.129 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 14514559
- Denumire
- V.F.V. CONT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|125|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.03.2002
- Sediu
- VICTORIEI, nr. 28, Sat Golești, Comuna Golești, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
Arată toate (8)
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 82.129 lei (-41% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 118,5 mii lei · 2024 82,1 mii lei · maxim 2023 140,2 mii lei · minim 2022 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 40,5 mii lei · 2024 24,7 mii lei · maxim 2016 50,7 mii lei · minim 2022 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2016 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 82.129 lei | 140.249 lei | 0 lei | 75.805 lei | 74.931 lei | 69.780 lei | 59.980 lei | 58.203 lei | 121.170 lei | 118.470 lei |
| Venituri totale | 87.129 lei | 143.571 lei | 0 lei | 75.820 lei | 74.931 lei | 69.780 lei | 59.924 lei | 158.523 lei | 121.171 lei | 118.474 lei |
| Cheltuieli totale | 59.925 lei | 128.223 lei | 0 lei | 42.179 lei | 52.406 lei | 25.247 lei | 41.476 lei | 144.521 lei | 66.829 lei | 74.465 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 24.656 lei | 14.196 lei | 0 lei | 31.784 lei | 20.631 lei | 42.440 lei | 16.648 lei | 9.246 lei | 50.707 lei | 40.454 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 24.656 lei | 14.196 lei | 0 lei | 31.784 lei | 20.631 lei | 42.440 lei | 16.648 lei | 9.246 lei | 50.707 lei | 40.454 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 136.077 lei | 153.719 lei | — | 211.335 lei | 193.413 lei | 190.401 lei | 150.196 lei | 146.383 lei | 255.550 lei | 558.158 lei |
| Datorii | 39.252 lei | 83.049 lei | 0 lei | 12.244 lei | 26.107 lei | 43.449 lei | 45.683 lei | 58.518 lei | 134.643 lei | 158.002 lei |
| Capitaluri proprii | 96.825 lei | 70.670 lei | 0 lei | 199.091 lei | 167.306 lei | 146.952 lei | 104.513 lei | 87.865 lei | 120.907 lei | 400.156 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este V.F.V. CONT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, V.F.V. CONT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul V.F.V. CONT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Golești, Comuna Golești, județul Vrancea (VICTORIEI, nr. 28); numărul de înmatriculare e J|39|125|2002, din 13.03.2002.
Ce cifră de afaceri a avut V.F.V. CONT SRL în 2024?
82.129 lei, cu 41% sub 2023 (140.249 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 24.656 lei.
Câți salariați are V.F.V. CONT SRL?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre V.F.V. CONT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.