CAKIR 2002 IMPEX SRL

CAKIR 2002 IMPEX SRL: firmă în procedură de insolvență din București Sectorul 2, București, CUI 14401649. Cifră de afaceri 2015: 637.954 lei, 5 salariați. Date

Registru

CUI
14401649
Denumire
CAKIR 2002 IMPEX SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|401|2002
Stare în registru
în procedură de insolvență
Data înmatriculării
24.01.2002
Sediu
Sos. Colentina, nr. 45, bl. OD45, sc. 1, et. 8, ap. 35, București Sectorul 2, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 5141 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 1
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015 · un singur bilanț

Financiar · 2015 · un singur bilanț.

În 2015, cifra de afaceri netă a fost 637.954 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 638 mii lei · maxim 2015 638 mii lei · minim 2015 638 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 5,7 mii lei · maxim 2015 5,7 mii lei · minim 2015 5,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · maxim 2015 5 · minim 2015 5.

Indicator2015
Activitate
Cifră de afaceri netă637.954 lei
Venituri totale637.955 lei
Cheltuieli totale632.036 lei
Rezultat
Profit net5.733 lei
Pierdere netă0 lei
Rezultat net5.733 lei
Bilanț
Active totale559.903 lei
Datorii935.494 lei
Capitaluri proprii-375.591 lei
Oameni
Număr mediu de salariați5

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CAKIR 2002 IMPEX SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CAKIR 2002 IMPEX SRL figurează în procedură de insolvență, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul CAKIR 2002 IMPEX SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (Sos. Colentina, nr. 45, bl. OD45, sc. 1, et. 8, ap. 35); numărul de înmatriculare e J|40|401|2002, din 24.01.2002.

Ce cifră de afaceri a avut CAKIR 2002 IMPEX SRL în 2015?

637.954 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.733 lei.

Câți salariați are CAKIR 2002 IMPEX SRL?

5 salariați în medie în 2015, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CAKIR 2002 IMPEX SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2015). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.