TEHNOGALVANIC SRL
TEHNOGALVANIC SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 14358980. Cifră de afaceri 2025: 1.466.161 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 14358980
- Denumire
- TEHNOGALVANIC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1753|2001
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.12.2001
- Sediu
- Str. FABRICII, nr. 118, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 2851 Tratarea și acoperirea metalelor · rev. 1
- 2561 Tratarea și acoperirea metalelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.466.161 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 879,3 mii lei · 2025 1,5 mil. lei · maxim 2023 1,6 mil. lei · minim 2020 755,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 417,7 mii lei · 2025 671,6 mii lei · maxim 2024 1,5 mil. lei · minim 2016 150,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 5 · maxim 2016 9 · minim 2023 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.466.161 lei | 1.407.536 lei | 1.561.703 lei | 1.303.250 lei | 1.033.881 lei | 755.527 lei | 758.002 lei | 877.037 lei | 781.415 lei | 779.436 lei | 879.343 lei |
| Venituri totale | 1.474.718 lei | 2.660.435 lei | 1.563.895 lei | 1.332.685 lei | 1.041.452 lei | 768.838 lei | 763.022 lei | 881.489 lei | 782.478 lei | 783.782 lei | 888.090 lei |
| Cheltuieli totale | 686.594 lei | 880.439 lei | 548.954 lei | 612.127 lei | 514.205 lei | 480.518 lei | 461.139 lei | 548.802 lei | 578.145 lei | 606.527 lei | 403.778 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 671.611 lei | 1.514.674 lei | 1.000.402 lei | 707.720 lei | 517.042 lei | 282.316 lei | 294.255 lei | 323.872 lei | 196.797 lei | 150.714 lei | 417.707 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 671.611 lei | 1.514.674 lei | 1.000.402 lei | 707.720 lei | 517.042 lei | 282.316 lei | 294.255 lei | 323.872 lei | 196.797 lei | 150.714 lei | 417.707 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.012.008 lei | 2.174.564 lei | 1.541.604 lei | 1.341.734 lei | 981.253 lei | 747.648 lei | 770.119 lei | 813.840 lei | 702.856 lei | 702.158 lei | 967.703 lei |
| Datorii | 136.427 lei | 296.370 lei | 177.682 lei | 270.494 lei | 100.691 lei | 101.812 lei | 112.344 lei | 126.448 lei | 142.539 lei | 187.924 lei | 169.290 lei |
| Capitaluri proprii | 875.581 lei | 1.878.194 lei | 1.363.922 lei | 1.071.240 lei | 880.562 lei | 645.836 lei | 657.775 lei | 687.392 lei | 560.317 lei | 514.234 lei | 721.257 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 7 | 7 | 9 | 9 | 9 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TEHNOGALVANIC SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TEHNOGALVANIC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TEHNOGALVANIC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Str. FABRICII, nr. 118); numărul de înmatriculare e J|12|1753|2001, din 18.12.2001.
Ce cifră de afaceri a avut TEHNOGALVANIC SRL în 2025?
1.466.161 lei, cu 4% peste 2024 (1.407.536 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 671.611 lei.
Câți salariați are TEHNOGALVANIC SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TEHNOGALVANIC SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.