SAN TER SRL
SAN TER SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 14273663. Cifră de afaceri 2025: 2.061.381 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 14273663
- Denumire
- SAN TER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9238|2001
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.11.2001
- Sediu
- Str. COTROCENI, nr. 6, et. P, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (19)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
- 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.061.381 lei (+71% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,1 mil. lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2018 5,8 mil. lei · minim 2024 1,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 21,8 mii lei · 2025 10 mii lei · maxim 2023 510,8 mii lei · minim 2024 −731,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 8 · maxim 2021 10 · minim 2015 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.061.381 lei | 1.206.708 lei | 2.990.153 lei | 1.907.375 lei | 2.795.290 lei | 2.282.422 lei | 3.574.366 lei | 5.794.749 lei | 4.148.064 lei | 2.320.593 lei | 3.074.147 lei |
| Venituri totale | 2.065.572 lei | 1.206.751 lei | 2.990.362 lei | 1.907.947 lei | 2.795.312 lei | 2.282.061 lei | 3.578.149 lei | 5.833.779 lei | 4.189.269 lei | 2.321.389 lei | 3.096.881 lei |
| Cheltuieli totale | 2.053.712 lei | 1.937.992 lei | 2.454.191 lei | 1.628.664 lei | 2.710.912 lei | 2.055.500 lei | 3.235.247 lei | 5.686.122 lei | 4.178.357 lei | 2.307.262 lei | 3.056.573 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 10.000 lei | 0 lei | 510.754 lei | 262.151 lei | 58.447 lei | 204.443 lei | 284.592 lei | 102.148 lei | 1.896 lei | 1.254 lei | 21.814 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 731.241 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 10.000 lei | -731.241 lei | 510.754 lei | 262.151 lei | 58.447 lei | 204.443 lei | 284.592 lei | 102.148 lei | 1.896 lei | 1.254 lei | 21.814 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.188.894 lei | 2.818.180 lei | 2.670.947 lei | 1.913.267 lei | 2.492.693 lei | 2.444.050 lei | 2.594.314 lei | 2.954.588 lei | 2.413.169 lei | 2.225.651 lei | 2.873.729 lei |
| Datorii | 1.853.966 lei | 2.493.251 lei | 1.645.180 lei | 1.398.254 lei | 1.966.022 lei | 1.975.826 lei | 2.303.020 lei | 2.852.310 lei | 2.400.827 lei | 2.185.918 lei | 2.689.946 lei |
| Capitaluri proprii | 334.928 lei | 324.929 lei | 1.025.767 lei | 515.013 lei | 526.671 lei | 468.224 lei | 291.294 lei | 102.278 lei | 12.342 lei | 39.733 lei | 183.783 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 9 | 8 | 8 | 10 | 9 | 7 | 6 | 6 | 5 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SAN TER SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SAN TER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SAN TER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (Str. COTROCENI, nr. 6, et. P); numărul de înmatriculare e J|40|9238|2001, din 06.11.2001.
Ce cifră de afaceri a avut SAN TER SRL în 2025?
2.061.381 lei, cu 71% peste 2024 (1.206.708 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.000 lei.
Câți salariați are SAN TER SRL?
8 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SAN TER SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.