ELIAS MOB STAR SRL

ELIAS MOB STAR SRL: firmă în funcțiune din Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeș, CUI 14207902. Cifră de afaceri 2025: 10.091.082 lei, 34 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
14207902
Denumire
ELIAS MOB STAR SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|533|2001
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.09.2001
Sediu
Lunca, nr. 92, Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn · rev. 3
  • 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
  • 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
Arată toate (18)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.091.082 lei (-1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5,4 mil. lei · 2025 10,1 mil. lei · maxim 2022 11,6 mil. lei · minim 2015 5,4 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 454,9 mii lei · 2025 68,8 mii lei · maxim 2022 634,2 mii lei · minim 2025 68,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 23 · 2025 34 · maxim 2021 37 · minim 2016 22.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă10.091.082 lei10.149.278 lei9.532.662 lei11.627.383 lei8.811.461 lei6.200.813 lei5.473.579 lei6.015.332 lei5.729.858 lei5.728.879 lei5.361.207 lei
Venituri totale10.988.197 lei12.273.848 lei12.192.698 lei12.338.967 lei9.324.257 lei7.649.010 lei6.319.712 lei6.553.714 lei6.072.259 lei6.051.335 lei5.589.091 lei
Cheltuieli totale10.893.500 lei11.951.414 lei11.427.583 lei11.554.527 lei8.633.060 lei7.401.542 lei5.835.771 lei6.074.831 lei5.482.081 lei5.470.672 lei5.030.545 lei
Rezultat
Profit net68.831 lei263.907 lei625.523 lei634.237 lei578.267 lei206.327 lei404.383 lei390.728 lei482.755 lei473.680 lei454.875 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net68.831 lei263.907 lei625.523 lei634.237 lei578.267 lei206.327 lei404.383 lei390.728 lei482.755 lei473.680 lei454.875 lei
Bilanț
Active totale20.285.849 lei8.509.298 lei9.624.267 lei8.349.847 lei8.636.532 lei9.219.208 lei10.232.735 lei10.479.101 lei9.807.449 lei10.129.299 lei8.438.272 lei
Datorii11.014.657 lei6.057.223 lei6.680.073 lei5.483.723 lei5.826.378 lei6.102.016 lei6.418.745 lei6.530.314 lei5.457.457 lei5.486.239 lei3.498.738 lei
Capitaluri proprii2.300.718 lei2.452.075 lei2.944.194 lei2.866.124 lei2.810.154 lei2.428.214 lei2.626.270 lei2.221.888 lei2.313.914 lei2.304.839 lei2.285.342 lei
Oameni
Număr mediu de salariați3434343537363433252223

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ELIAS MOB STAR SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ELIAS MOB STAR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ELIAS MOB STAR SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rucăr, Comuna Rucăr, județul Argeș (Lunca, nr. 92); numărul de înmatriculare e J|03|533|2001, din 27.09.2001.

Ce cifră de afaceri a avut ELIAS MOB STAR SRL în 2025?

10.091.082 lei, cu 1% sub 2024 (10.149.278 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 68.831 lei.

Câți salariați are ELIAS MOB STAR SRL?

34 salariați în medie în 2025 (34 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ELIAS MOB STAR SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.