CINAR ROM PRESTIGE SRL
CINAR ROM PRESTIGE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 14167352. Cifră de afaceri 2025: 2.323.389 lei, 9 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 14167352
- Denumire
- CINAR ROM PRESTIGE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|7628|2001
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.09.2001
- Sediu
- Șos. DOBROEȘTI, nr. 7, bl. 2, et. 5, ap. 16, camera 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 9525 Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.323.389 lei (-36% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,9 mil. lei · 2025 2,3 mil. lei · maxim 2021 4,8 mil. lei · minim 2025 2,3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 151,5 mii lei · 2025 186,1 mii lei · maxim 2020 777,3 mii lei · minim 2022 3,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 14 · 2025 9 · maxim 2018 15 · minim 2025 9.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.323.389 lei | 3.658.372 lei | 3.951.573 lei | 4.653.083 lei | 4.785.431 lei | 3.995.171 lei | 4.239.183 lei | 4.308.165 lei | 4.142.785 lei | 3.428.466 lei | 2.940.078 lei |
| Venituri totale | 2.328.492 lei | 3.700.694 lei | 3.959.439 lei | 4.669.265 lei | 4.787.137 lei | 4.023.350 lei | 4.252.071 lei | 4.309.910 lei | 4.153.389 lei | 3.438.871 lei | 2.944.018 lei |
| Cheltuieli totale | 2.109.085 lei | 3.444.863 lei | 3.907.197 lei | 4.623.838 lei | 4.497.621 lei | 3.208.902 lei | 3.618.850 lei | 3.604.823 lei | 3.908.986 lei | 3.168.652 lei | 2.762.762 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 186.122 lei | 216.452 lei | 52.242 lei | 3.891 lei | 246.926 lei | 777.311 lei | 590.829 lei | 662.014 lei | 206.355 lei | 229.222 lei | 151.542 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 186.122 lei | 216.452 lei | 52.242 lei | 3.891 lei | 246.926 lei | 777.311 lei | 590.829 lei | 662.014 lei | 206.355 lei | 229.222 lei | 151.542 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 16.841.228 lei | 11.120.935 lei | 10.507.290 lei | 10.371.627 lei | 9.515.406 lei | 8.932.138 lei | 8.049.079 lei | 7.158.341 lei | 6.531.563 lei | 4.920.160 lei | 4.494.236 lei |
| Datorii | 7.197.648 lei | 6.300.040 lei | 5.893.403 lei | 5.809.985 lei | 4.957.655 lei | 4.621.313 lei | 4.515.564 lei | 4.215.656 lei | 4.250.892 lei | 2.845.844 lei | 2.649.141 lei |
| Capitaluri proprii | 5.552.682 lei | 4.820.895 lei | 4.613.887 lei | 4.561.642 lei | 4.557.751 lei | 4.310.825 lei | 3.533.515 lei | 2.942.685 lei | 2.280.671 lei | 2.074.316 lei | 1.845.095 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 14 | 14 | 14 | 13 | 14 | 15 | 15 | 14 | 14 | 14 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CINAR ROM PRESTIGE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CINAR ROM PRESTIGE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CINAR ROM PRESTIGE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (Șos. DOBROEȘTI, nr. 7, bl. 2, et. 5, ap. 16, camera 1); numărul de înmatriculare e J|40|7628|2001, din 11.09.2001.
Ce cifră de afaceri a avut CINAR ROM PRESTIGE SRL în 2025?
2.323.389 lei, cu 36% sub 2024 (3.658.372 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 186.122 lei.
Câți salariați are CINAR ROM PRESTIGE SRL?
9 salariați în medie în 2025 (14 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CINAR ROM PRESTIGE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.