MAYER ABFALL TECHNIK SRL
MAYER ABFALL TECHNIK SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 140047. Cifră de afaceri 2025: 6.327 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 140047
- Denumire
- MAYER ABFALL TECHNIK SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1025|1991
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.07.1991
- Sediu
- Str. MIRCEA VODA, nr. 3BIS, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.327 lei (-58% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 8,2 mii lei · 2025 6,3 mii lei · maxim 2018 345,2 mii lei · minim 2025 6,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −13 lei · 2025 6,1 mii lei · maxim 2018 205,1 mii lei · minim 2021 −29,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.327 lei | 14.923 lei | 31.967 lei | 20.698 lei | 41.180 lei | 18.620 lei | 72.667 lei | 345.208 lei | 8.166 lei | — | — |
| Venituri totale | 17.517 lei | 52.402 lei | 31.967 lei | 20.698 lei | 41.180 lei | 18.620 lei | 91.669 lei | 345.267 lei | 9.766 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 10.197 lei | 61.068 lei | 34.506 lei | 19.944 lei | 69.318 lei | 41.155 lei | 113.748 lei | 136.313 lei | 16.824 lei | — | 13 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 6.133 lei | 0 lei | 0 lei | 246 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 205.113 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 8.666 lei | 2.837 lei | 0 lei | 29.349 lei | 23.079 lei | 24.829 lei | 0 lei | 7.351 lei | 0 lei | 13 lei |
| Rezultat net | 6.133 lei | -8.666 lei | -2.837 lei | 246 lei | -29.349 lei | -23.079 lei | -24.829 lei | 205.113 lei | -7.351 lei | 0 lei | -13 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 388.695 lei | 393.883 lei | 401.769 lei | 403.000 lei | 412.967 lei | 95.374 lei | 129.170 lei | 272.085 lei | 68.688 lei | 72.793 lei | 72.794 lei |
| Datorii | 328.087 lei | 339.408 lei | 338.628 lei | 337.022 lei | 347.235 lei | 293 lei | 11.010 lei | 1.530 lei | 3.246 lei | 0 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 60.608 lei | 54.475 lei | 63.141 lei | 65.978 lei | 65.732 lei | 95.081 lei | 118.160 lei | 270.555 lei | 65.442 lei | 72.793 lei | 72.794 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAYER ABFALL TECHNIK SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAYER ABFALL TECHNIK SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MAYER ABFALL TECHNIK SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (Str. MIRCEA VODA, nr. 3BIS); numărul de înmatriculare e J|03|1025|1991, din 12.07.1991.
Ce cifră de afaceri a avut MAYER ABFALL TECHNIK SRL în 2025?
6.327 lei, cu 58% sub 2024 (14.923 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.133 lei.
Câți salariați are MAYER ABFALL TECHNIK SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAYER ABFALL TECHNIK SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.