ARTASIA INTERNATIONAL SRL
ARTASIA INTERNATIONAL SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 13993771. Cifră de afaceri 2025: 342.280 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 13993771
- Denumire
- ARTASIA INTERNATIONAL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6172|2001
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.06.2001
- Sediu
- UNIRII, nr. 96, CAMERA NR.3, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 2
Arată toate (19)
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 2
- 9319 Alte activități sportive · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 342.280 lei (+15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 24 mii lei · 2025 342,3 mii lei · maxim 2025 342,3 mii lei · minim 2015 24 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,5 mii lei · 2025 99,9 mii lei · maxim 2017 110,6 mii lei · minim 2015 2,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2016 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 342.280 lei | 297.526 lei | 254.838 lei | 197.998 lei | 170.341 lei | 178.585 lei | 179.310 lei | 192.330 lei | 169.800 lei | 113.955 lei | 24.041 lei |
| Venituri totale | 342.280 lei | 297.674 lei | 256.456 lei | 197.998 lei | 170.341 lei | 178.585 lei | 179.310 lei | 192.330 lei | 169.800 lei | 113.955 lei | 24.041 lei |
| Cheltuieli totale | 236.762 lei | 212.343 lei | 185.902 lei | 120.945 lei | 116.888 lei | 118.366 lei | 114.820 lei | 111.404 lei | 57.500 lei | 104.295 lei | 20.865 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 99.859 lei | 82.415 lei | 68.057 lei | 75.212 lei | 51.954 lei | 58.538 lei | 62.697 lei | 79.003 lei | 110.602 lei | 8.247 lei | 2.455 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 99.859 lei | 82.415 lei | 68.057 lei | 75.212 lei | 51.954 lei | 58.538 lei | 62.697 lei | 79.003 lei | 110.602 lei | 8.247 lei | 2.455 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 131.040 lei | 113.281 lei | 82.751 lei | 103.958 lei | 77.756 lei | 68.464 lei | 32.077 lei | 18.818 lei | 13.699 lei | 7.257 lei | 10.097 lei |
| Datorii | 30.745 lei | 30.430 lei | 14.258 lei | 28.310 lei | 21.827 lei | 9.490 lei | 9.859 lei | 59.147 lei | 133.181 lei | 237.341 lei | 248.428 lei |
| Capitaluri proprii | 100.295 lei | 82.851 lei | 68.493 lei | 75.648 lei | 55.929 lei | 58.974 lei | 22.218 lei | -40.479 lei | -119.482 lei | -230.084 lei | -238.331 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARTASIA INTERNATIONAL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ARTASIA INTERNATIONAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ARTASIA INTERNATIONAL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (UNIRII, nr. 96, CAMERA NR.3); numărul de înmatriculare e J|40|6172|2001, din 22.06.2001.
Ce cifră de afaceri a avut ARTASIA INTERNATIONAL SRL în 2025?
342.280 lei, cu 15% peste 2024 (297.526 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 99.859 lei.
Câți salariați are ARTASIA INTERNATIONAL SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARTASIA INTERNATIONAL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.