ANDRELIS ALIMENT SRL
ANDRELIS ALIMENT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 13826463. Cifră de afaceri 2025: 118.001 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 13826463
- Denumire
- ANDRELIS ALIMENT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|945|2001
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.03.2001
- Sediu
- Str. I.C. BRĂTIANU, nr. 86, bl. SR9A, sc. B, ap. 16, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 3821 Recuperarea materialelor reciclabile · rev. 3
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
Arată toate (36)
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
- 4682 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit · rev. 3
- 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure · rev. 3
- 8791 Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu · rev. 3
- 8799 Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a. · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 118.001 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 4,9 mii lei · 2025 118 mii lei · maxim 2025 118 mii lei · minim 2015 4,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −4 mii lei · 2025 23,9 mii lei · maxim 2024 52,1 mii lei · minim 2015 −4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 118.001 lei | 108.073 lei | 19.550 lei | 35.181 lei | 14.877 lei | 13.402 lei | 20.026 lei | 15.759 lei | 12.598 lei | 10.691 lei | 4.919 lei |
| Venituri totale | 118.001 lei | 108.073 lei | 19.550 lei | 35.181 lei | 14.877 lei | 13.402 lei | 20.026 lei | 17.212 lei | 12.598 lei | 16.198 lei | 4.919 lei |
| Cheltuieli totale | 89.403 lei | 45.407 lei | 18.252 lei | 12.652 lei | 13.628 lei | 10.701 lei | 17.147 lei | 9.104 lei | 5.456 lei | 11.270 lei | 8.757 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 23.861 lei | 52.073 lei | 958 lei | 21.474 lei | 802 lei | 2.328 lei | 2.278 lei | 7.552 lei | 6.761 lei | 4.607 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.986 lei |
| Rezultat net | 23.861 lei | 52.073 lei | 958 lei | 21.474 lei | 802 lei | 2.328 lei | 2.278 lei | 7.552 lei | 6.761 lei | 4.607 lei | -3.986 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 40.940 lei | 74.559 lei | 43.180 lei | 44.422 lei | 25.032 lei | 23.887 lei | 28.978 lei | 23.732 lei | 27.225 lei | 30.987 lei | 25.904 lei |
| Datorii | 7.758 lei | 11.349 lei | 1.051 lei | 4.743 lei | 6.827 lei | 6.484 lei | 12.698 lei | 10.935 lei | 21.980 lei | 32.503 lei | 32.027 lei |
| Capitaluri proprii | 33.182 lei | 63.210 lei | 40.637 lei | 39.679 lei | 18.205 lei | 17.403 lei | 15.075 lei | 12.797 lei | 5.245 lei | -1.516 lei | -6.123 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANDRELIS ALIMENT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANDRELIS ALIMENT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANDRELIS ALIMENT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (Str. I.C. BRĂTIANU, nr. 86, bl. SR9A, sc. B, ap. 16); numărul de înmatriculare e J|13|945|2001, din 28.03.2001.
Ce cifră de afaceri a avut ANDRELIS ALIMENT SRL în 2025?
118.001 lei, cu 9% peste 2024 (108.073 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.861 lei.
Câți salariați are ANDRELIS ALIMENT SRL?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANDRELIS ALIMENT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.