TERMOROM SRL
TERMOROM SRL: firmă în funcțiune din Sat Stejaru, Comuna Perieți, Ialomița, CUI 13826404. Cifră de afaceri 2025: 3.074.397 lei, 9 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 13826404
- Denumire
- TERMOROM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|47|2001
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.04.2001
- Sediu
- SPICULUI, nr. 4, Sat Stejaru, Comuna Perieți, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 2
- 2312 Prelucrarea și fasonarea sticlei plate · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
- 2591 Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel · rev. 2
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 2
Arată toate (12)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.074.397 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 950,7 mii lei · 2025 3,1 mil. lei · maxim 2024 3,1 mil. lei · minim 2015 950,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 49,5 mii lei · 2025 130,7 mii lei · maxim 2022 380,1 mii lei · minim 2023 5,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 9 · maxim 2025 9 · minim 2020 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.074.397 lei | 3.133.081 lei | 2.766.307 lei | 3.092.963 lei | 2.282.627 lei | 1.362.752 lei | 1.470.836 lei | 1.510.765 lei | 1.313.949 lei | 990.092 lei | 950.654 lei |
| Venituri totale | 3.085.831 lei | 3.146.547 lei | 2.776.450 lei | 3.092.968 lei | 2.282.783 lei | 1.362.755 lei | 1.470.920 lei | 1.510.766 lei | 1.313.965 lei | 990.193 lei | 950.655 lei |
| Cheltuieli totale | 2.931.683 lei | 3.095.860 lei | 2.750.789 lei | 2.687.130 lei | 2.029.280 lei | 1.293.023 lei | 1.394.172 lei | 1.457.102 lei | 1.274.761 lei | 950.315 lei | 891.646 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 130.717 lei | 43.166 lei | 5.617 lei | 380.059 lei | 232.952 lei | 56.367 lei | 62.040 lei | 38.557 lei | 26.240 lei | 33.934 lei | 49.470 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 130.717 lei | 43.166 lei | 5.617 lei | 380.059 lei | 232.952 lei | 56.367 lei | 62.040 lei | 38.557 lei | 26.240 lei | 33.934 lei | 49.470 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.342.944 lei | 1.473.605 lei | 1.837.333 lei | 1.166.545 lei | 1.234.004 lei | 782.725 lei | 786.956 lei | 698.964 lei | 574.359 lei | 393.289 lei | 367.406 lei |
| Datorii | 102.100 lei | 322.938 lei | 417.209 lei | 116.309 lei | 312.375 lei | 349.490 lei | 431.977 lei | 406.025 lei | 354.864 lei | 200.034 lei | 207.738 lei |
| Capitaluri proprii | 1.090.422 lei | 1.004.705 lei | 961.539 lei | 985.922 lei | 605.863 lei | 372.911 lei | 316.544 lei | 254.504 lei | 215.947 lei | 189.707 lei | 155.773 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 6 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 8 | 8 | 5 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TERMOROM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TERMOROM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TERMOROM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Stejaru, Comuna Perieți, județul Ialomița (SPICULUI, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|21|47|2001, din 06.04.2001.
Ce cifră de afaceri a avut TERMOROM SRL în 2025?
3.074.397 lei, cu 2% sub 2024 (3.133.081 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 130.717 lei.
Câți salariați are TERMOROM SRL?
9 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TERMOROM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.