ILAND SERV SRL
ILAND SERV SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpina, Prahova, CUI 13673564. Cifră de afaceri 2025: 1.783.124 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 13673564
- Denumire
- ILAND SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|83|2001
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.01.2001
- Sediu
- Aleea ENERGIEI, nr. 5, bl. 5, sc. B, et. 1, ap. 7, Municipiul Câmpina, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
Arată toate (9)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.783.124 lei (+110% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 453,7 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2025 1,8 mil. lei · minim 2019 423 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,9 mii lei · 2025 248,2 mii lei · maxim 2025 248,2 mii lei · minim 2016 −31,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 2 · maxim 2022 2 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.783.124 lei | 847.715 lei | 1.233.415 lei | 836.460 lei | 499.416 lei | 466.036 lei | 422.975 lei | 660.347 lei | 524.872 lei | 474.207 lei | 453.746 lei |
| Venituri totale | 1.802.033 lei | 847.717 lei | 1.250.636 lei | 836.461 lei | 523.667 lei | 468.286 lei | 423.109 lei | 661.820 lei | 524.885 lei | 477.436 lei | 455.220 lei |
| Cheltuieli totale | 1.507.700 lei | 864.471 lei | 1.023.163 lei | 654.558 lei | 469.390 lei | 413.891 lei | 401.046 lei | 456.645 lei | 477.993 lei | 508.789 lei | 451.438 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 248.164 lei | 0 lei | 216.989 lei | 174.792 lei | 49.882 lei | 45.924 lei | 9.370 lei | 185.320 lei | 31.145 lei | 0 lei | 1.875 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 16.754 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 31.353 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 248.164 lei | -16.754 lei | 216.989 lei | 174.792 lei | 49.882 lei | 45.924 lei | 9.370 lei | 185.320 lei | 31.145 lei | -31.353 lei | 1.875 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 914.404 lei | 561.263 lei | 614.838 lei | 413.971 lei | 251.400 lei | 135.684 lei | 244.490 lei | 241.466 lei | 215.362 lei | 86.436 lei | 129.181 lei |
| Datorii | 279.879 lei | 108.235 lei | 123.317 lei | 139.439 lei | 151.660 lei | 85.826 lei | 124.813 lei | 52.212 lei | 134.309 lei | 36.528 lei | 47.920 lei |
| Capitaluri proprii | 634.525 lei | 453.028 lei | 491.521 lei | 274.532 lei | 99.740 lei | 49.858 lei | 119.677 lei | 189.254 lei | 81.053 lei | 49.908 lei | 81.261 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ILAND SERV SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ILAND SERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ILAND SERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpina, județul Prahova (Aleea ENERGIEI, nr. 5, bl. 5, sc. B, et. 1, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|29|83|2001, din 30.01.2001.
Ce cifră de afaceri a avut ILAND SERV SRL în 2025?
1.783.124 lei, cu 110% peste 2024 (847.715 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 248.164 lei.
Câți salariați are ILAND SERV SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ILAND SERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.