CROMA LINE SRL

CROMA LINE SRL: firmă în funcțiune din Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iași, CUI 13557985. Cifră de afaceri 2025: 988.728 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
13557985
Denumire
CROMA LINE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|861|2000
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
15.11.2000
Sediu
Aron Vodă, nr. 150, casă de locuit, parter, camera 3, Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 1723 Fabricarea articolelor de papetărie · rev. 3
  • 1725 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 3
  • 1811 Tipărirea ziarelor · rev. 3
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
  • 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 3
Arată toate (29)
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor · rev. 3
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
  • 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
  • 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
  • 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 988.728 lei (-17% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,4 mil. lei · 2025 988,7 mii lei · maxim 2015 1,4 mil. lei · minim 2021 772,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 130 mii lei · 2025 73,5 mii lei · maxim 2019 190,2 mii lei · minim 2024 −179,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 9 · 2025 4 · maxim 2015 9 · minim 2025 4.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă988.728 lei1.195.900 lei1.169.891 lei1.228.399 lei772.532 lei906.972 lei1.044.841 lei1.013.326 lei1.102.590 lei1.300.720 lei1.370.680 lei
Venituri totale1.067.028 lei1.206.217 lei1.251.147 lei1.228.530 lei776.457 lei928.632 lei1.673.365 lei1.014.571 lei1.103.926 lei1.311.295 lei1.382.949 lei
Cheltuieli totale966.078 lei1.354.520 lei1.091.655 lei1.188.195 lei826.314 lei873.722 lei1.467.392 lei973.228 lei1.121.124 lei1.248.772 lei1.241.978 lei
Rezultat
Profit net73.520 lei0 lei146.981 lei28.050 lei0 lei47.004 lei190.180 lei31.201 lei0 lei53.677 lei130.000 lei
Pierdere netă0 lei179.111 lei0 lei0 lei57.622 lei0 lei0 lei0 lei27.429 lei0 lei0 lei
Rezultat net73.520 lei-179.111 lei146.981 lei28.050 lei-57.622 lei47.004 lei190.180 lei31.201 lei-27.429 lei53.677 lei130.000 lei
Bilanț
Active totale172.341 lei319.854 lei557.177 lei1.136.392 lei1.158.390 lei1.321.288 lei1.297.150 lei1.081.373 lei1.069.323 lei1.254.795 lei1.458.020 lei
Datorii127.411 lei234.777 lei216.537 lei942.733 lei269.691 lei370.629 lei393.494 lei367.897 lei387.048 lei545.091 lei761.993 lei
Capitaluri proprii44.930 lei85.077 lei340.640 lei193.659 lei888.699 lei946.531 lei899.528 lei709.348 lei678.147 lei705.576 lei691.899 lei
Oameni
Număr mediu de salariați46666678999

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CROMA LINE SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CROMA LINE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CROMA LINE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, județul Iași (Aron Vodă, nr. 150, casă de locuit, parter, camera 3); numărul de înmatriculare e J|22|861|2000, din 15.11.2000.

Ce cifră de afaceri a avut CROMA LINE SRL în 2025?

988.728 lei, cu 17% sub 2024 (1.195.900 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 73.520 lei.

Câți salariați are CROMA LINE SRL?

4 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CROMA LINE SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.