INSTALCAM CONSTRUCT SRL
INSTALCAM CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Onești, Bacău, CUI 13458647. Cifră de afaceri 2025: 1.368.411 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 13458647
- Denumire
- INSTALCAM CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|552|2000
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.10.2000
- Sediu
- Str. ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 15, bl. 15, sc. A, et. P, ap. 1, Municipiul Onești, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 2651 Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
Arată toate (20)
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.368.411 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 287,9 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2022 1,5 mil. lei · minim 2015 287,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,4 mii lei · 2025 77,4 mii lei · maxim 2023 86,1 mii lei · minim 2015 1,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 2 · maxim 2015 8 · minim 2022 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.368.411 lei | 1.450.030 lei | 1.099.052 lei | 1.455.598 lei | fără bilanț | 1.109.783 lei | 1.152.482 lei | 806.725 lei | 392.627 lei | 731.751 lei | 287.860 lei |
| Venituri totale | 1.368.411 lei | 1.450.030 lei | 1.100.485 lei | 1.455.884 lei | fără bilanț | 1.109.874 lei | 1.158.796 lei | 808.452 lei | 392.646 lei | 731.814 lei | 287.920 lei |
| Cheltuieli totale | 1.276.275 lei | 1.400.847 lei | 1.003.372 lei | 1.369.038 lei | fără bilanț | 1.087.297 lei | 1.138.763 lei | 797.238 lei | 378.170 lei | 723.081 lei | 286.227 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 77.394 lei | 41.314 lei | 86.108 lei | 74.180 lei | fără bilanț | 14.437 lei | 9.918 lei | 3.129 lei | 10.570 lei | 7.544 lei | 1.362 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 77.394 lei | 41.314 lei | 86.108 lei | 74.180 lei | fără bilanț | 14.437 lei | 9.918 lei | 3.129 lei | 10.570 lei | 7.544 lei | 1.362 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 308.284 lei | 255.140 lei | 311.401 lei | 559.481 lei | fără bilanț | 872.323 lei | 1.060.070 lei | 885.683 lei | 710.272 lei | 581.134 lei | 585.829 lei |
| Datorii | 122.628 lei | 113.545 lei | 189.381 lei | 400.826 lei | fără bilanț | 432.038 lei | 634.222 lei | 469.754 lei | 297.471 lei | 178.903 lei | 191.142 lei |
| Capitaluri proprii | 185.656 lei | 141.595 lei | 122.020 lei | 158.655 lei | fără bilanț | 440.285 lei | 425.848 lei | 415.929 lei | 412.801 lei | 402.231 lei | 394.687 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | fără bilanț | 3 | 5 | 4 | 6 | 7 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INSTALCAM CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, INSTALCAM CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul INSTALCAM CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Onești, județul Bacău (Str. ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 15, bl. 15, sc. A, et. P, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|04|552|2000, din 06.10.2000.
Ce cifră de afaceri a avut INSTALCAM CONSTRUCT SRL în 2025?
1.368.411 lei, cu 6% sub 2024 (1.450.030 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 77.394 lei.
Câți salariați are INSTALCAM CONSTRUCT SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre INSTALCAM CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.