TRINAGRIA SRL — dosare în instanță
Numele TRINAGRIA SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 30 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 03 februarie 2026
- Ultima activitate
- 30 septembrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 13296286)
- CUI
- 13296286
- Denumire
- TRINAGRIA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1506|2000
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.08.2000
- Sediu
- Str. PLEVNEI, nr. 1, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.646.005 lei (+2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,8 mil. lei · 2025 2,6 mil. lei · maxim 2021 3,1 mil. lei · minim 2015 1,8 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,5 mii lei · 2025 246,7 mii lei · maxim 2021 836,6 mii lei · minim 2015 3,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 18 · 2025 7 · maxim 2015 18 · minim 2020 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.646.005 lei | 2.583.595 lei | 2.134.174 lei | 2.624.302 lei | 3.054.994 lei | 1.851.300 lei | 1.899.374 lei | 1.866.547 lei | 2.150.751 lei | 2.369.957 lei | 1.843.497 lei |
| Venituri totale | 2.648.605 lei | 2.588.335 lei | 2.149.742 lei | 2.624.668 lei | 3.641.396 lei | 1.851.683 lei | 1.899.482 lei | 1.879.256 lei | 2.172.762 lei | 2.416.236 lei | 2.063.661 lei |
| Cheltuieli totale | 2.346.161 lei | 2.330.034 lei | 1.552.273 lei | 2.039.976 lei | 2.776.087 lei | 1.132.879 lei | 1.224.029 lei | 1.358.506 lei | 1.699.734 lei | 2.308.761 lei | 2.054.279 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 246.722 lei | 218.613 lei | 579.004 lei | 559.522 lei | 836.627 lei | 702.109 lei | 655.817 lei | 501.835 lei | 466.040 lei | 86.911 lei | 3.516 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 246.722 lei | 218.613 lei | 579.004 lei | 559.522 lei | 836.627 lei | 702.109 lei | 655.817 lei | 501.835 lei | 466.040 lei | 86.911 lei | 3.516 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.789.736 lei | 2.917.195 lei | 2.911.324 lei | 2.816.755 lei | 2.965.373 lei | 1.058.819 lei | 1.056.381 lei | 996.836 lei | 1.037.235 lei | 571.442 lei | 1.042.965 lei |
| Datorii | 1.493.333 lei | 1.561.485 lei | 1.615.078 lei | 1.756.568 lei | 1.596.917 lei | 316.470 lei | 400.324 lei | 494.761 lei | 568.200 lei | 455.554 lei | 863.079 lei |
| Capitaluri proprii | 294.962 lei | 1.353.116 lei | 1.296.246 lei | 1.060.187 lei | 1.368.456 lei | 742.349 lei | 656.057 lei | 502.075 lei | 460.583 lei | 87.151 lei | 108.235 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 7 | 6 | 9 | 9 | 6 | 7 | 11 | 16 | 17 | 18 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3130/212/2026 | Judecătoria Constanța | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare TRINAGRIA SRL?
TRINAGRIA SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 30 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des TRINAGRIA SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.