STEFANY & OCTAV1 S.R.L.

STEFANY & OCTAV1 S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Sat Tărtăsești, Comuna Tărtăsești, Dâmbovița, CUI 13291386. Cifră de afaceri 2025: 16.809 lei, 1 sa

Registru

CUI
13291386
Denumire
STEFANY & OCTAV1 S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|548|2000
Stare în registru
cu activitatea suspendată
Data înmatriculării
17.08.2000
Sediu
Petre Ispirescu, nr. 11, et. parter, camera 1, Sat Tărtăsești, Comuna Tărtăsești, Dâmbovița

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
13.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
SUSPENDARE ACTIVITATE

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 16.809 lei (-66% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 74,5 mii lei · 2025 16,8 mii lei · maxim 2018 106,8 mii lei · minim 2025 16,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −75,6 mii lei · 2025 −49 mii lei · maxim 2025 −49 mii lei · minim 2023 −154,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2025 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă16.809 lei49.317 lei58.947 lei79.178 lei63.133 lei69.874 lei101.723 lei106.809 lei79.583 lei74.028 lei74.505 lei
Venituri totale16.809 lei183.771 lei58.947 lei79.178 lei63.133 lei69.874 lei101.723 lei106.809 lei79.583 lei74.028 lei74.505 lei
Cheltuieli totale65.456 lei317.583 lei212.800 lei197.212 lei187.621 lei172.861 lei174.888 lei173.631 lei157.728 lei168.672 lei147.882 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă48.990 lei135.650 lei154.443 lei118.826 lei125.119 lei103.686 lei74.182 lei67.890 lei78.941 lei95.384 lei75.611 lei
Rezultat net-48.990 lei-135.650 lei-154.443 lei-118.826 lei-125.119 lei-103.686 lei-74.182 lei-67.890 lei-78.941 lei-95.384 lei-75.611 lei
Bilanț
Active totale—173.741 lei189.659 lei185.340 lei189.175 lei186.896 lei185.507 lei192.259 lei198.835 lei211.872 lei209.431 lei
Datorii1.188.623 lei1.250.509 lei1.130.777 lei972.015 lei857.024 lei729.655 lei624.580 lei557.150 lei495.836 lei430.132 lei332.307 lei
Capitaluri proprii-1.188.623 lei-1.076.768 lei-941.118 lei-786.675 lei-667.849 lei-542.759 lei-439.073 lei-364.891 lei-297.001 lei-218.260 lei-122.876 lei
Oameni
Număr mediu de salariați12222222222

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STEFANY & OCTAV1 S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, STEFANY & OCTAV1 S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul STEFANY & OCTAV1 S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tărtăsești, Comuna Tărtăsești, județul Dâmbovița (Petre Ispirescu, nr. 11, et. parter, camera 1); numărul de înmatriculare e J|23|548|2000, din 17.08.2000.

Ce cifră de afaceri a avut STEFANY & OCTAV1 S.R.L. în 2025?

16.809 lei, cu 66% sub 2024 (49.317 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.990 lei.

Câți salariați are STEFANY & OCTAV1 S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre STEFANY & OCTAV1 S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.