MONAFARM SRL
MONAFARM SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 13196597. Cifră de afaceri 2021: 447.823 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 13196597
- Denumire
- MONAFARM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6578|2000
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.07.2000
- Sediu
- Cupolei, nr. 1, bl. 106, sc. F, ap. 238, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2021 · 7 bilanțuri
Financiar · 2015–2021 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 447.823 lei (-18% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 10,6 mil. lei · 2021 447,8 mii lei · maxim 2016 17,4 mil. lei · minim 2021 447,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −175,9 mii lei · 2021 −86,5 mii lei · maxim 2020 95,4 mii lei · minim 2015 −175,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2021 3 · maxim 2020 5 · minim 2017 2.
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 447.823 lei | 546.676 lei | 462.611 lei | 490.095 lei | 11.258.652 lei | 17.424.766 lei | 10.603.155 lei |
| Venituri totale | 532.157 lei | 677.484 lei | 462.614 lei | 490.098 lei | 11.396.607 lei | 17.451.892 lei | 10.615.221 lei |
| Cheltuieli totale | 613.727 lei | 575.310 lei | 470.191 lei | 479.524 lei | 11.392.693 lei | 17.479.970 lei | 10.791.073 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 95.399 lei | 0 lei | 9.151 lei | 1.425 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 86.501 lei | 0 lei | 12.203 lei | 0 lei | 0 lei | 38.396 lei | 175.852 lei |
| Rezultat net | -86.501 lei | 95.399 lei | -12.203 lei | 9.151 lei | 1.425 lei | -38.396 lei | -175.852 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 206.887 lei | 379.233 lei | 445.700 lei | 418.189 lei | 464.778 lei | 8.101.197 lei | 3.551.227 lei |
| Datorii | 285.677 lei | 283.485 lei | 396.306 lei | 356.593 lei | 412.333 lei | 8.032.234 lei | 3.442.796 lei |
| Capitaluri proprii | -78.790 lei | 95.748 lei | 349 lei | 12.551 lei | 3.400 lei | 1.704 lei | 40.100 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 5 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- MONAFARM SRL — 1 dosare
Întrebări frecvente
Este MONAFARM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MONAFARM SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MONAFARM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (Cupolei, nr. 1, bl. 106, sc. F, ap. 238); numărul de înmatriculare e J|40|6578|2000, din 14.07.2000.
Ce cifră de afaceri a avut MONAFARM SRL în 2021?
447.823 lei, cu 18% sub 2020 (546.676 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 86.501 lei.
Câți salariați are MONAFARM SRL?
3 salariați în medie în 2021 (5 în 2020), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MONAFARM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.