ELADISTAR SRL
ELADISTAR SRL: firmă în funcțiune din Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea, CUI 13160259. Cifră de afaceri 2025: 379.642 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 13160259
- Denumire
- ELADISTAR SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|199|2000
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.06.2000
- Sediu
- Carol I, nr. 9, Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (35)
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 379.642 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 707,3 mii lei · 2025 379,6 mii lei · maxim 2015 707,3 mii lei · minim 2020 277 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 79,2 mii lei · 2025 32,6 mii lei · maxim 2016 83,3 mii lei · minim 2017 −3,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 1 · maxim 2015 8 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 379.642 lei | 399.039 lei | 347.698 lei | 357.392 lei | 343.742 lei | 277.035 lei | 346.786 lei | 419.544 lei | 393.517 lei | 597.653 lei | 707.311 lei |
| Venituri totale | 379.642 lei | 399.039 lei | 347.723 lei | 357.392 lei | 343.742 lei | 279.976 lei | 346.786 lei | 419.544 lei | 393.535 lei | 597.653 lei | 707.877 lei |
| Cheltuieli totale | 336.931 lei | 361.858 lei | 330.243 lei | 318.838 lei | 328.494 lei | 251.998 lei | 295.577 lei | 369.458 lei | 393.950 lei | 498.179 lei | 611.705 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 32.595 lei | 29.536 lei | 14.266 lei | 35.035 lei | 11.865 lei | 25.170 lei | 47.740 lei | 45.890 lei | 0 lei | 83.330 lei | 79.166 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.639 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 32.595 lei | 29.536 lei | 14.266 lei | 35.035 lei | 11.865 lei | 25.170 lei | 47.740 lei | 45.890 lei | -3.639 lei | 83.330 lei | 79.166 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 587.980 lei | 337.042 lei | 322.269 lei | 317.941 lei | 342.827 lei | 372.133 lei | 341.669 lei | 334.441 lei | 360.526 lei | 418.484 lei | 391.489 lei |
| Datorii | 228.114 lei | 9.772 lei | 24.535 lei | 13.820 lei | 53.488 lei | 48.660 lei | 43.367 lei | 47.037 lei | 40.592 lei | 60.702 lei | 113.501 lei |
| Capitaluri proprii | 359.866 lei | 327.270 lei | 297.734 lei | 304.121 lei | 289.339 lei | 323.473 lei | 298.302 lei | 287.404 lei | 319.934 lei | 357.782 lei | 277.988 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 6 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ELADISTAR SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ELADISTAR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ELADISTAR SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vidra, Comuna Vidra, județul Vrancea (Carol I, nr. 9); numărul de înmatriculare e J|39|199|2000, din 28.06.2000.
Ce cifră de afaceri a avut ELADISTAR SRL în 2025?
379.642 lei, cu 5% sub 2024 (399.039 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 32.595 lei.
Câți salariați are ELADISTAR SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ELADISTAR SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.