BUGA & CO SRL
BUGA & CO SRL: firmă în funcțiune din Sat Telega, Comuna Telega, Prahova, CUI 1300251. Cifră de afaceri 2025: 360.583 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 1300251
- Denumire
- BUGA & CO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|634|1991
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.06.1991
- Sediu
- Principală, nr. 189, Sat Telega, Comuna Telega, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 0148 Creșterea altor animale · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
Arată toate (8)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 360.583 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 534,5 mii lei · 2025 360,6 mii lei · maxim 2015 534,5 mii lei · minim 2025 360,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,2 mii lei · 2025 5,8 mii lei · maxim 2024 6,8 mii lei · minim 2022 275 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 1 · maxim 2015 5 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 360.583 lei | 413.826 lei | 457.555 lei | 505.346 lei | 481.377 lei | 478.348 lei | 462.671 lei | 405.430 lei | 487.410 lei | 505.484 lei | 534.482 lei |
| Venituri totale | 360.583 lei | 413.828 lei | 457.555 lei | 505.348 lei | 481.377 lei | 478.348 lei | 462.671 lei | 405.430 lei | 487.439 lei | 509.656 lei | 535.826 lei |
| Cheltuieli totale | 353.618 lei | 405.709 lei | 454.916 lei | 505.021 lei | 477.257 lei | 472.437 lei | 458.297 lei | 403.491 lei | 482.533 lei | 509.239 lei | 530.808 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 5.844 lei | 6.820 lei | 2.056 lei | 275 lei | 3.474 lei | 4.965 lei | 3.674 lei | 846 lei | 4.120 lei | 350 lei | 4.215 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.844 lei | 6.820 lei | 2.056 lei | 275 lei | 3.474 lei | 4.965 lei | 3.674 lei | 846 lei | 4.120 lei | 350 lei | 4.215 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 239.845 lei | 252.025 lei | 254.499 lei | 267.967 lei | 256.163 lei | 263.997 lei | 279.812 lei | 266.673 lei | 296.478 lei | 277.236 lei | 279.004 lei |
| Datorii | 21.382 lei | 17.406 lei | 26.700 lei | 42.224 lei | 30.695 lei | 42.003 lei | 62.784 lei | 53.319 lei | 83.969 lei | 68.847 lei | 49.965 lei |
| Capitaluri proprii | 218.463 lei | 234.619 lei | 227.799 lei | 225.743 lei | 225.468 lei | 221.994 lei | 217.028 lei | 213.354 lei | 212.509 lei | 208.389 lei | 229.039 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BUGA & CO SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BUGA & CO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BUGA & CO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Telega, Comuna Telega, județul Prahova (Principală, nr. 189); numărul de înmatriculare e J|29|634|1991, din 07.06.1991.
Ce cifră de afaceri a avut BUGA & CO SRL în 2025?
360.583 lei, cu 13% sub 2024 (413.826 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.844 lei.
Câți salariați are BUGA & CO SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BUGA & CO SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.