INO-CENT SRL

INO-CENT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Dej, Cluj, CUI 12589792. Cifră de afaceri 2025: 561.029 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
12589792
Denumire
INO-CENT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|43|2000
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.01.2000
Sediu
Str. DOBROGEANU GHEREA, nr. 7C, Municipiul Dej, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 5233 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 1
  • 5241 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 1
  • 5242 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 1
  • 5243 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 1
  • 5244 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic · rev. 1
  • 5245 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electro-menajere, al aparatelor de radio si televizoarelor · rev. 1
Arată toate (11)
  • 5246 Comerț cu amănuntul cu articole de fierărie, cu articole din sticlă și cu cele pentru vopsit · rev. 1
  • 5247 Comerț cu amănuntul al cărților, ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 1
  • 5248 Comerțul cu amănuntul, în magazine specializate, al altor produse n.c.a. · rev. 1
  • 7020 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 1
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 561.029 lei (-70% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 56,9 mii lei · 2025 561 mii lei · maxim 2024 1,9 mil. lei · minim 2016 50 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 18,6 mii lei · 2025 280,3 mii lei · maxim 2019 1,6 mil. lei · minim 2017 −3,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2023 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă561.029 lei1.893.285 lei1.718.331 lei1.693.420 lei1.592.069 lei1.478.485 lei1.760.298 lei1.603.983 lei—50.000 lei56.926 lei
Venituri totale598.445 lei1.903.586 lei1.719.831 lei1.693.420 lei1.592.069 lei1.478.485 lei1.762.172 lei1.603.983 lei0 lei50.000 lei56.926 lei
Cheltuieli totale253.455 lei279.251 lei293.258 lei176.289 lei308.218 lei79.815 lei134.292 lei60.488 lei3.474 lei47.430 lei36.592 lei
Rezultat
Profit net280.273 lei1.575.793 lei1.414.116 lei1.503.929 lei1.271.104 lei1.386.427 lei1.610.259 lei1.527.456 lei0 lei2.070 lei18.626 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei3.474 lei0 lei0 lei
Rezultat net280.273 lei1.575.793 lei1.414.116 lei1.503.929 lei1.271.104 lei1.386.427 lei1.610.259 lei1.527.456 lei-3.474 lei2.070 lei18.626 lei
Bilanț
Active totale1.897.299 lei2.366.665 lei1.514.624 lei1.598.984 lei1.348.438 lei1.499.068 lei1.712.306 lei1.546.911 lei837 lei4.361 lei121.848 lei
Datorii1.610.851 lei738.491 lei92.668 lei94.069 lei76.294 lei111.569 lei100.850 lei18.155 lei1 lei50 lei3.950 lei
Capitaluri proprii286.448 lei1.628.174 lei1.421.956 lei1.504.915 lei1.272.144 lei1.387.499 lei1.611.456 lei1.528.756 lei836 lei4.311 lei117.898 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11122222—22

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este INO-CENT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, INO-CENT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul INO-CENT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Dej, județul Cluj (Str. DOBROGEANU GHEREA, nr. 7C); numărul de înmatriculare e J|12|43|2000, din 21.01.2000.

Ce cifră de afaceri a avut INO-CENT SRL în 2025?

561.029 lei, cu 70% sub 2024 (1.893.285 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 280.273 lei.

Câți salariați are INO-CENT SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre INO-CENT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.