ROBERTO BUSINESS COMPANY SRL
ROBERTO BUSINESS COMPANY SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 11995440. Cifră de afaceri 2025: 371.807 lei, 4 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 11995440
- Denumire
- ROBERTO BUSINESS COMPANY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6733|1999
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.07.1999
- Sediu
- Str. Mitropolit Varlaam, nr. 63, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Arată toate (9)
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 21.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 371.807 lei (+28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 146,6 mii lei · 2025 371,8 mii lei · maxim 2025 371,8 mii lei · minim 2016 137,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −84 mii lei · 2025 69 mii lei · maxim 2021 104,2 mii lei · minim 2015 −84 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 9 · 2025 4 · maxim 2015 9 · minim 2021 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 371.807 lei | 290.837 lei | 272.087 lei | 235.613 lei | 214.354 lei | 262.490 lei | 218.730 lei | 150.059 lei | 202.683 lei | 137.257 lei | 146.589 lei |
| Venituri totale | 371.808 lei | 290.837 lei | 272.264 lei | 235.617 lei | 214.701 lei | 263.473 lei | 221.689 lei | 153.770 lei | 206.629 lei | 138.200 lei | 148.809 lei |
| Cheltuieli totale | 296.447 lei | 234.826 lei | 221.498 lei | 144.942 lei | 108.400 lei | 228.513 lei | 191.904 lei | 131.845 lei | 158.273 lei | 175.323 lei | 228.402 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 69.032 lei | 53.103 lei | 48.046 lei | 88.307 lei | 104.157 lei | 32.334 lei | 27.597 lei | 20.424 lei | 46.328 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 38.497 lei | 83.993 lei |
| Rezultat net | 69.032 lei | 53.103 lei | 48.046 lei | 88.307 lei | 104.157 lei | 32.334 lei | 27.597 lei | 20.424 lei | 46.328 lei | -38.497 lei | -83.993 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 179.499 lei | 159.887 lei | 185.188 lei | 161.872 lei | 169.344 lei | 167.434 lei | 218.420 lei | 18.367 lei | 16.686 lei | 24.422 lei | 36.977 lei |
| Datorii | 178.561 lei | 227.981 lei | 306.385 lei | 331.115 lei | 426.894 lei | 529.141 lei | 612.461 lei | 440.004 lei | 458.747 lei | 512.811 lei | 486.869 lei |
| Capitaluri proprii | 938 lei | -68.094 lei | -121.197 lei | -169.243 lei | -257.550 lei | -361.707 lei | -394.041 lei | -421.637 lei | -442.061 lei | -488.389 lei | -449.892 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 6 | 5 | 7 | 8 | 9 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROBERTO BUSINESS COMPANY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ROBERTO BUSINESS COMPANY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ROBERTO BUSINESS COMPANY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Str. Mitropolit Varlaam, nr. 63); numărul de înmatriculare e J|40|6733|1999, din 27.07.1999.
Ce cifră de afaceri a avut ROBERTO BUSINESS COMPANY SRL în 2025?
371.807 lei, cu 28% peste 2024 (290.837 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 69.032 lei.
Câți salariați are ROBERTO BUSINESS COMPANY SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROBERTO BUSINESS COMPANY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.