SANLIV SRL — dosare în instanță

Numele SANLIV SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 06 octombrie 2026.

Dosare publice
2
Instanțe
1
Primul dosar
08 septembrie 2026
Ultima activitate
06 octombrie 2026
Rol dominant
Petent — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 11976944)

CUI
11976944
Denumire
SANLIV SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|929|1999
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.07.1999
Sediu
CROITORILOR, nr. 10, et. parter, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · rev. 2
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate · rev. 2
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Arată toate (11)
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 42.022.852 lei (+178% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 822,6 mii lei · 2025 42 mil. lei · maxim 2025 42 mil. lei · minim 2017 550,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −4,2 mii lei · 2025 657,1 mii lei · maxim 2025 657,1 mii lei · minim 2019 −88,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 17 · maxim 2025 17 · minim 2016 2.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă42.022.852 lei15.128.721 lei5.949.905 lei5.093.505 lei3.556.223 lei2.983.750 lei1.204.791 lei841.155 lei550.350 lei684.381 lei822.560 lei
Venituri totale42.056.982 lei15.159.602 lei5.965.993 lei5.107.543 lei3.559.138 lei3.002.623 lei1.215.941 lei843.206 lei573.883 lei686.137 lei826.669 lei
Cheltuieli totale41.194.818 lei14.752.243 lei5.813.908 lei5.016.428 lei3.468.186 lei2.927.115 lei1.291.989 lei840.616 lei621.635 lei718.949 lei829.752 lei
Rezultat
Profit net657.105 lei319.384 lei106.739 lei47.936 lei58.511 lei48.696 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei88.346 lei5.842 lei53.529 lei32.812 lei4.184 lei
Rezultat net657.105 lei319.384 lei106.739 lei47.936 lei58.511 lei48.696 lei-88.346 lei-5.842 lei-53.529 lei-32.812 lei-4.184 lei
Bilanț
Active totale28.740.197 lei11.407.372 lei3.299.980 lei2.722.403 lei1.799.692 lei1.778.085 lei892.356 lei498.623 lei390.265 lei146.682 lei981.462 lei
Datorii27.899.762 lei11.085.588 lei3.233.532 lei2.762.694 lei1.887.918 lei1.924.823 lei1.088.914 lei602.854 lei488.653 lei170.488 lei169.396 lei
Capitaluri proprii840.435 lei321.784 lei66.448 lei-40.291 lei-88.226 lei-146.738 lei-196.558 lei-104.231 lei-98.388 lei-23.806 lei812.066 lei
Oameni
Număr mediu de salariați176444545423

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Petent: 2

Categorii de dosare

  • Civil: 2

Stadii procesuale

  • Fond: 2

Dosare pe ani

  • 2026: 2

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
28183/211/2026Judecătoria Cluj-NapocaCivilFondPetent
29650/211/2026Judecătoria Cluj-NapocaCivilFondPetent

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare SANLIV SRL?

SANLIV SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 06 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des SANLIV SRL?

Cel mai des ca petent (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă petent?

Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.