CIOCAN STANICA SRL

CIOCAN STANICA SRL: firmă în funcțiune din Sat Clondiru, Comuna Ulmeni, Buzău, CUI 1189227. Cifră de afaceri 2025: 146.924 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
1189227
Denumire
CIOCAN STANICA SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|10|2861|1991
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.11.1991
Sediu
nr. 15, Sat Clondiru, Comuna Ulmeni, Buzău
Activități autorizate (CAEN)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
Arată toate (10)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
16.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 146.924 lei (+13% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 64,8 mii lei · 2025 146,9 mii lei · maxim 2025 146,9 mii lei · minim 2015 64,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −9,4 mii lei · 2025 −65,1 mii lei · maxim 2022 11,3 mii lei · minim 2025 −65,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2016 4 · minim 2015 2.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă146.924 lei130.427 lei113.094 lei117.538 lei125.628 leifără bilanț105.046 lei82.622 lei87.100 lei67.448 lei64.832 lei
Venituri totale146.924 lei130.427 lei113.094 lei117.538 lei125.628 leifără bilanț105.046 lei82.622 lei87.100 lei67.448 lei64.832 lei
Cheltuieli totale210.536 lei128.237 lei110.884 lei105.028 lei123.366 leifără bilanț103.559 lei81.277 lei84.777 lei65.093 lei72.308 lei
Rezultat
Profit net0 lei886 lei1.079 lei11.335 lei1.006 leifără bilanț436 lei519 lei1.452 lei1.006 lei0 lei
Pierdere netă65.081 lei0 lei0 lei0 lei0 leifără bilanț0 lei0 lei0 lei0 lei9.421 lei
Rezultat net-65.081 lei886 lei1.079 lei11.335 lei1.006 leifără bilanț436 lei519 lei1.452 lei1.006 lei-9.421 lei
Bilanț
Active totale273.103 lei298.892 lei265.171 lei275.076 lei46.087 leifără bilanț48.381 lei53.156 lei30.728 lei24.548 lei22.447 lei
Datorii315.184 lei275.893 lei243.058 lei254.077 lei36.424 leifără bilanț40.547 lei45.758 lei23.849 lei19.121 lei18.024 lei
Capitaluri proprii-42.081 lei22.999 lei22.113 lei20.999 lei9.663 leifără bilanț7.834 lei7.398 lei6.879 lei5.427 lei4.423 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22334fără bilanț44242

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CIOCAN STANICA SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CIOCAN STANICA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CIOCAN STANICA SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Clondiru, Comuna Ulmeni, județul Buzău (nr. 15); numărul de înmatriculare e J|10|2861|1991, din 20.11.1991.

Ce cifră de afaceri a avut CIOCAN STANICA SRL în 2025?

146.924 lei, cu 13% peste 2024 (130.427 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 65.081 lei.

Câți salariați are CIOCAN STANICA SRL?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CIOCAN STANICA SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.