M.D.CONSTRUCT SERVCOM SRL
M.D.CONSTRUCT SERVCOM SRL: firmă în funcțiune din Loc. Băile Herculane, Oraș Băile Herculane, Caraș-Severin, CUI 11586992. Cifră de afaceri 2025: 114.215 lei, 1
Registru
- CUI
- 11586992
- Denumire
- M.D.CONSTRUCT SERVCOM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|100|1999
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.03.1999
- Sediu
- CASTANILOR, nr. 25A, Loc. Băile Herculane, Oraș Băile Herculane, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
Arată toate (8)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 114.215 lei (+14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 58,1 mii lei · 2025 114,2 mii lei · maxim 2019 128,9 mii lei · minim 2015 58,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,9 mii lei · 2025 11 mii lei · maxim 2020 45,7 mii lei · minim 2017 2,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 114.215 lei | 100.343 lei | 84.221 lei | 101.010 lei | 104.611 lei | 108.381 lei | 128.946 lei | 74.852 lei | 59.003 lei | 77.514 lei | 58.123 lei |
| Venituri totale | 114.215 lei | 100.343 lei | 84.233 lei | 101.010 lei | 104.611 lei | 110.231 lei | 128.946 lei | 74.852 lei | 59.003 lei | 77.514 lei | 58.123 lei |
| Cheltuieli totale | 100.027 lei | 85.549 lei | 70.455 lei | 91.081 lei | 83.078 lei | 63.694 lei | 88.710 lei | 60.630 lei | 55.412 lei | 33.393 lei | 51.458 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 11.003 lei | 11.784 lei | 12.546 lei | 8.845 lei | 21.339 lei | 45.672 lei | 38.946 lei | 13.380 lei | 2.896 lei | 42.571 lei | 4.922 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 11.003 lei | 11.784 lei | 12.546 lei | 8.845 lei | 21.339 lei | 45.672 lei | 38.946 lei | 13.380 lei | 2.896 lei | 42.571 lei | 4.922 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 371.058 lei | 362.395 lei | 342.075 lei | 325.320 lei | 321.077 lei | 293.442 lei | 317.716 lei | 261.783 lei | 247.926 lei | 245.205 lei | 242.064 lei |
| Datorii | 28.092 lei | 30.432 lei | 21.896 lei | 17.687 lei | 22.289 lei | 15.993 lei | 22.938 lei | 5.951 lei | 5.474 lei | 5.649 lei | 45.078 lei |
| Capitaluri proprii | 342.966 lei | 331.963 lei | 320.179 lei | 307.633 lei | 298.788 lei | 277.449 lei | 294.778 lei | 255.832 lei | 242.452 lei | 239.556 lei | 196.986 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este M.D.CONSTRUCT SERVCOM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, M.D.CONSTRUCT SERVCOM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul M.D.CONSTRUCT SERVCOM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Băile Herculane, Oraș Băile Herculane, județul Caraș-Severin (CASTANILOR, nr. 25A); numărul de înmatriculare e J|11|100|1999, din 19.03.1999.
Ce cifră de afaceri a avut M.D.CONSTRUCT SERVCOM SRL în 2025?
114.215 lei, cu 14% peste 2024 (100.343 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 11.003 lei.
Câți salariați are M.D.CONSTRUCT SERVCOM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre M.D.CONSTRUCT SERVCOM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.