CĂTĂ COMP SRL
CĂTĂ COMP SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 11544385. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 11544385
- Denumire
- CĂTĂ COMP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|176|1999
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.03.1999
- Sediu
- Str. ROVINARI, nr. 22, ap. 8, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1041 Fabricarea uleiurilor și grăsimilor · rev. 2
- 1061 Fabricarea produselor de morărit · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (28)
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 87,5 mii lei · maxim 2015 87,5 mii lei · minim 2015 87,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,2 mii lei · 2025 1,8 mii lei · maxim 2025 1,8 mii lei · minim 2019 −10,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 87.472 lei |
| Venituri totale | 10.000 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 105.277 lei | 0 lei | 0 lei | 28 lei | 94.604 lei |
| Cheltuieli totale | 7.814 lei | 8.028 lei | 8.020 lei | 7.973 lei | 7.933 lei | 8.591 lei | 112.765 lei | 6.663 lei | 7.634 lei | 7.537 lei | 92.209 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.836 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.209 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 8.028 lei | 8.020 lei | 7.973 lei | 7.933 lei | 8.591 lei | 10.646 lei | 6.663 lei | 7.634 lei | 7.510 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.836 lei | -8.028 lei | -8.020 lei | -7.973 lei | -7.933 lei | -8.591 lei | -10.646 lei | -6.663 lei | -7.634 lei | -7.510 lei | 1.209 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 38.101 lei | 46.251 lei | 54.188 lei | 76.495 lei | 88.335 lei | 106.525 lei | 135.667 lei | 136.954 lei | 142.578 lei | 157.917 lei | 191.290 lei |
| Datorii | 37.705 lei | 47.691 lei | 47.600 lei | 61.886 lei | 65.753 lei | 76.010 lei | 96.561 lei | 87.202 lei | 86.162 lei | 93.867 lei | 119.730 lei |
| Capitaluri proprii | 396 lei | -1.440 lei | 6.588 lei | 14.609 lei | 22.582 lei | 30.515 lei | 39.106 lei | 49.752 lei | 56.416 lei | 64.050 lei | 71.560 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CĂTĂ COMP SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CĂTĂ COMP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CĂTĂ COMP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (Str. ROVINARI, nr. 22, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|26|176|1999, din 04.03.1999.
Câți salariați are CĂTĂ COMP SRL?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CĂTĂ COMP SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.