FANN INTEGRAL SERV-COM SRL
FANN INTEGRAL SERV-COM SRL: firmă în funcțiune din Comuna Bughea de Sus, Argeș, CUI 11518173. Cifră de afaceri 2025: 86.882 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 11518173
- Denumire
- FANN INTEGRAL SERV-COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|230|1998
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.04.1998
- Sediu
- nr. 828, Comuna Bughea de Sus, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 6024 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 86.882 lei (-35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 498,2 mii lei · 2025 86,9 mii lei · maxim 2017 968,5 mii lei · minim 2025 86,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 15,6 mii lei · 2025 4 mii lei · maxim 2022 155,7 mii lei · minim 2021 −852,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2024 1 · maxim 2020 7 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 86.882 lei | 132.935 lei | 175.806 lei | 288.655 lei | 629.990 lei | 793.329 lei | 691.011 lei | 714.897 lei | 968.499 lei | 662.918 lei | 498.178 lei |
| Venituri totale | 156.966 lei | 143.026 lei | 179.224 lei | 610.656 lei | 1.565.979 lei | 800.805 lei | 905.620 lei | 716.764 lei | 968.500 lei | 672.357 lei | 500.819 lei |
| Cheltuieli totale | 152.987 lei | 223.893 lei | 301.489 lei | 448.877 lei | 2.410.367 lei | 766.923 lei | 876.130 lei | 677.286 lei | 954.325 lei | 660.076 lei | 482.937 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 3.979 lei | 0 lei | 0 lei | 155.693 lei | 0 lei | 26.523 lei | 20.433 lei | 32.311 lei | 11.346 lei | 10.414 lei | 15.582 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 82.298 lei | 124.058 lei | 0 lei | 852.400 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 3.979 lei | -82.298 lei | -124.058 lei | 155.693 lei | -852.400 lei | 26.523 lei | 20.433 lei | 32.311 lei | 11.346 lei | 10.414 lei | 15.582 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.009.823 lei | 1.563.785 lei | 1.590.438 lei | 1.620.773 lei | 2.080.853 lei | 3.515.246 lei | 2.896.101 lei | 2.227.481 lei | 1.641.018 lei | 1.340.515 lei | 1.086.858 lei |
| Datorii | 2.314.390 lei | 1.872.331 lei | 1.816.686 lei | 1.722.963 lei | 2.338.736 lei | 2.920.158 lei | 2.327.536 lei | 1.679.349 lei | 1.125.197 lei | 836.040 lei | 592.797 lei |
| Capitaluri proprii | -304.567 lei | -308.546 lei | -226.248 lei | -102.190 lei | -257.883 lei | 595.088 lei | 568.565 lei | 548.132 lei | 515.821 lei | 504.475 lei | 494.061 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | 5 | 4 | 6 | 6 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FANN INTEGRAL SERV-COM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FANN INTEGRAL SERV-COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FANN INTEGRAL SERV-COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Bughea de Sus, județul Argeș (nr. 828); numărul de înmatriculare e J|03|230|1998, din 06.04.1998.
Ce cifră de afaceri a avut FANN INTEGRAL SERV-COM SRL în 2025?
86.882 lei, cu 35% sub 2024 (132.935 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.979 lei.
De unde vin datele despre FANN INTEGRAL SERV-COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.