CIBERTRANS SRL — dosare în instanță
Numele CIBERTRANS SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 07 septembrie 2023
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Debitor — 2 din 3 dosare cu calitate cunoscută (67%)
Din registrul firmelor (CUI 11375863)
- CUI
- 11375863
- Denumire
- CIBERTRANS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|17|1999
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.01.1999
- Sediu
- B-dul BRAILEI, nr. 51, bl. 51, et. PART, ap. 3, Municipiul Focșani, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.241.436 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5,6 mil. lei · 2025 6,2 mil. lei · maxim 2023 7,1 mil. lei · minim 2016 5,4 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 77,7 mii lei · 2025 2,9 mii lei · maxim 2018 165,8 mii lei · minim 2025 2,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 10 · 2025 10 · maxim 2016 11 · minim 2015 10.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.241.436 lei | 6.543.890 lei | 7.069.731 lei | 6.920.596 lei | 6.655.257 lei | 5.677.626 lei | 5.960.542 lei | 6.582.814 lei | 5.887.523 lei | 5.417.388 lei | 5.642.329 lei |
| Venituri totale | 6.280.522 lei | 6.594.751 lei | 7.094.690 lei | 6.962.046 lei | 6.711.424 lei | 5.711.791 lei | 5.972.102 lei | 6.600.386 lei | 5.909.023 lei | 5.442.506 lei | 5.694.589 lei |
| Cheltuieli totale | 6.276.849 lei | 6.584.507 lei | 7.032.433 lei | 6.917.053 lei | 6.649.644 lei | 5.659.723 lei | 5.876.867 lei | 6.397.781 lei | 5.757.697 lei | 5.318.330 lei | 5.590.923 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 2.895 lei | 8.214 lei | 52.936 lei | 38.172 lei | 52.505 lei | 45.281 lei | 79.469 lei | 165.802 lei | 126.312 lei | 100.679 lei | 77.699 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.895 lei | 8.214 lei | 52.936 lei | 38.172 lei | 52.505 lei | 45.281 lei | 79.469 lei | 165.802 lei | 126.312 lei | 100.679 lei | 77.699 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.907.358 lei | 3.771.909 lei | 4.197.295 lei | 4.126.561 lei | 4.049.843 lei | 3.820.483 lei | 3.939.968 lei | 4.085.986 lei | 3.462.829 lei | 3.093.596 lei | 2.895.460 lei |
| Datorii | 3.173.220 lei | 3.040.665 lei | 3.493.778 lei | 3.475.980 lei | 3.434.270 lei | 3.511.997 lei | 3.316.918 lei | 3.342.405 lei | 2.785.050 lei | 2.542.128 lei | 2.444.671 lei |
| Capitaluri proprii | 479.556 lei | 476.662 lei | 448.935 lei | 395.999 lei | 360.991 lei | 308.486 lei | 623.050 lei | 743.581 lei | 423.197 lei | 551.468 lei | 196.207 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 11 | 10 | 11 | 10 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 2 instanțe în 2 județe
Concentrat: 67% din dosare sunt la Judecătoria Focșani (2). Un dosar e la Curtea de Apel București.
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Focșani | Vrancea | Judecătorie | 2 |
| Curtea de Apel București | București | Curte de apel | 1 |
Calitate procesuală
- Debitor: 2
- Intimat: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 2
- Insolvență: 1
Stadii procesuale
- Fond: 2
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
- 2025: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 24070/231/2025 | Judecătoria Focșani | Litigii cu profesioniștii | Fond | Debitor |
| 12480/231/2026 | Judecătoria Focșani | Litigii cu profesioniștii | Fond | Debitor |
| 9966/3/2023 | Curtea de Apel București | Insolvență / faliment | Recurs | Intimat Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare CIBERTRANS SRL?
CIBERTRANS SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des CIBERTRANS SRL?
Cel mai des la Judecătoria Focșani (2) și Curtea de Apel București (1).
În ce calitate apare cel mai des CIBERTRANS SRL?
Cel mai des ca debitor (2 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă debitor și intimat?
Debitor: persoana care datorează o prestație creditorului; în insolvență, cel aflat în procedură. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.