VETMAN SRL
VETMAN SRL: firmă în funcțiune din Sat Malu Roșu, Comuna Armășești, Ialomița, CUI 11283107. Cifră de afaceri 2025: 359.933 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 11283107
- Denumire
- VETMAN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|247|1998
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.12.1998
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 115, Sat Malu Roșu, Comuna Armășești, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Arată toate (8)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 359.933 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 947,4 mii lei · 2025 359,9 mii lei · maxim 2021 1,7 mil. lei · minim 2024 341,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 152,4 mii lei · 2025 −281,5 mii lei · maxim 2021 857,2 mii lei · minim 2019 −287,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 3 · maxim 2019 9 · minim 2025 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 359.933 lei | 341.050 lei | 1.311.068 lei | 1.287.617 lei | 1.734.407 lei | 686.558 lei | 1.227.686 lei | 1.264.355 lei | 1.616.610 lei | 1.452.998 lei | 947.351 lei |
| Venituri totale | 359.935 lei | 533.984 lei | 1.424.531 lei | 1.621.100 lei | 2.278.609 lei | 1.329.982 lei | 1.227.686 lei | 1.154.271 lei | 1.547.749 lei | 1.420.643 lei | 1.170.013 lei |
| Cheltuieli totale | 636.189 lei | 684.138 lei | 961.742 lei | 1.556.030 lei | 1.404.282 lei | 1.204.997 lei | 1.512.665 lei | 1.333.712 lei | 1.346.744 lei | 985.243 lei | 987.178 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 449.856 lei | 53.070 lei | 857.220 lei | 122.788 lei | 0 lei | 0 lei | 188.575 lei | 365.736 lei | 152.438 lei |
| Pierdere netă | 281.469 lei | 158.059 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 287.276 lei | 189.329 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -281.469 lei | -158.059 lei | 449.856 lei | 53.070 lei | 857.220 lei | 122.788 lei | -287.276 lei | -189.329 lei | 188.575 lei | 365.736 lei | 152.438 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 766.990 lei | 981.648 lei | 1.215.490 lei | 1.293.798 lei | 1.779.907 lei | 2.252.225 lei | 1.634.268 lei | 1.673.027 lei | 1.555.111 lei | 1.338.489 lei | 1.070.343 lei |
| Datorii | 465.764 lei | 398.953 lei | 474.736 lei | 708.333 lei | 920.205 lei | 2.007.638 lei | 1.339.855 lei | 751.444 lei | 444.199 lei | 315.739 lei | 213.330 lei |
| Capitaluri proprii | 301.226 lei | 582.695 lei | 740.754 lei | 585.465 lei | 859.702 lei | 244.587 lei | 294.413 lei | 921.583 lei | 1.110.912 lei | 1.022.750 lei | 857.013 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 4 | 6 | 6 | 5 | 9 | 8 | 7 | 5 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- VETMAN SRL — 3 dosare
Întrebări frecvente
Este VETMAN SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VETMAN SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VETMAN SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Malu Roșu, Comuna Armășești, județul Ialomița (PRINCIPALĂ, nr. 115); numărul de înmatriculare e J|21|247|1998, din 09.12.1998.
Ce cifră de afaceri a avut VETMAN SRL în 2025?
359.933 lei, cu 6% peste 2024 (341.050 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 281.469 lei.
Câți salariați are VETMAN SRL?
3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VETMAN SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.