TUBULAR TEHNO SISTEM SRL — dosare în instanță
Numele TUBULAR TEHNO SISTEM SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 01 iulie 2024
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Creditor — 2 din 3 dosare cu calitate cunoscută (67%)
Din registrul firmelor (CUI 11074003)
- CUI
- 11074003
- Denumire
- TUBULAR TEHNO SISTEM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|1020|1998
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.10.1998
- Sediu
- Str. MARTIR DAN CARPIN, nr. 4, sc. A, et. P, ap. 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
Arată toate (36)
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 138.280.173 lei (+89% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 15,2 mil. lei · 2025 138,3 mil. lei · maxim 2025 138,3 mil. lei · minim 2017 9,8 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,9 mil. lei · 2025 26,9 mil. lei · maxim 2025 26,9 mil. lei · minim 2017 63,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 42 · 2025 54 · maxim 2025 54 · minim 2021 34.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 138.280.173 lei | 73.106.545 lei | 66.517.796 lei | 57.193.369 lei | 38.318.190 lei | 41.542.585 lei | 25.069.443 lei | 15.976.175 lei | 9.753.352 lei | 10.632.427 lei | 15.181.497 lei |
| Venituri totale | 138.867.063 lei | 71.345.171 lei | 68.621.331 lei | 57.307.075 lei | 38.347.420 lei | 41.578.598 lei | 25.166.720 lei | 16.015.810 lei | 9.794.473 lei | 10.641.668 lei | 15.185.117 lei |
| Cheltuieli totale | 107.529.760 lei | 68.082.514 lei | 66.143.301 lei | 53.635.143 lei | 34.531.085 lei | 37.488.844 lei | 24.038.725 lei | 15.532.332 lei | 9.716.898 lei | 8.992.888 lei | 11.816.368 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 26.855.198 lei | 2.853.671 lei | 2.179.917 lei | 3.170.982 lei | 3.380.589 lei | 3.444.045 lei | 971.613 lei | 415.163 lei | 63.770 lei | 1.406.577 lei | 2.865.673 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 26.855.198 lei | 2.853.671 lei | 2.179.917 lei | 3.170.982 lei | 3.380.589 lei | 3.444.045 lei | 971.613 lei | 415.163 lei | 63.770 lei | 1.406.577 lei | 2.865.673 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 75.157.876 lei | 30.293.281 lei | 35.300.205 lei | 30.387.118 lei | 20.140.177 lei | 16.594.913 lei | 11.575.798 lei | 9.002.772 lei | 7.007.913 lei | 7.114.935 lei | 6.934.446 lei |
| Datorii | 36.358.378 lei | 13.739.768 lei | 21.600.363 lei | 18.801.740 lei | 8.945.768 lei | 8.689.543 lei | 7.114.472 lei | 5.513.059 lei | 3.933.364 lei | 3.604.156 lei | 2.918.424 lei |
| Capitaluri proprii | 38.799.498 lei | 16.553.513 lei | 13.699.842 lei | 11.585.378 lei | 11.194.409 lei | 7.905.370 lei | 4.461.326 lei | 3.489.713 lei | 3.074.549 lei | 3.510.779 lei | 4.016.022 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 54 | 44 | 45 | 39 | 34 | 38 | 40 | 39 | 38 | 38 | 42 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Creditor: 2
- Intimat: 1
Categorii de dosare
- Insolvență: 2
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Fond: 2
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
- 2025: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3560/30/2024/a6 | Tribunalul Timiș | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
| 310/59/2025 | Curtea de Apel Timișoara | Contencios administrativ și fiscal | Recurs | Intimat |
| 3560/30/2024 | Tribunalul Timiș | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare TUBULAR TEHNO SISTEM SRL?
TUBULAR TEHNO SISTEM SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des TUBULAR TEHNO SISTEM SRL?
Cel mai des la Tribunalul Timiș (2) și Curtea de Apel Timișoara (1).
În ce calitate apare cel mai des TUBULAR TEHNO SISTEM SRL?
Cel mai des ca creditor (2 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia insolvență (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă creditor și intimat?
Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 10 octombrie 2026.