NUTRISAL SRL — dosare în instanță

Numele NUTRISAL SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.

Dosare publice
3
Instanțe
2
Primul dosar
05 august 2022
Ultima activitate
14 octombrie 2026
Rol dominant
Parte vătămată — 2 din 3 dosare cu calitate cunoscută (67%)

Din registrul firmelor (CUI 11046631)

CUI
11046631
Denumire
NUTRISAL SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|05|894|1998
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.09.1998
Sediu
Str. AL. I. CUZA, nr. 2, Municipiul Salonta, Bihor
Activități autorizate (CAEN)
  • 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 3
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
  • 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
  • 3515 Comercializarea energiei electrice · rev. 3
Arată toate (21)
  • 3516 Depozitarea energiei electrice · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.963.515 lei (+122% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 494 mii lei · 2025 3 mil. lei · maxim 2022 3,9 mil. lei · minim 2015 494 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 2,3 mii lei · 2025 66,7 mii lei · maxim 2022 375,7 mii lei · minim 2015 2,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 10 · 2025 11 · maxim 2017 15 · minim 2024 8.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă2.963.515 lei1.334.581 lei3.373.169 lei3.907.453 lei762.718 lei677.061 lei1.232.915 lei1.005.043 lei821.262 lei518.882 lei493.951 lei
Venituri totale3.305.532 lei1.784.798 lei3.564.751 lei4.233.299 lei1.159.659 lei835.328 lei1.496.396 lei1.251.380 lei985.350 lei621.252 lei788.717 lei
Cheltuieli totale3.228.954 lei1.756.831 lei3.304.599 lei3.822.645 lei1.139.617 lei819.625 lei1.475.039 lei1.235.270 lei960.980 lei613.168 lei785.749 lei
Rezultat
Profit net66.746 lei17.167 lei240.330 lei375.688 lei13.024 lei8.919 lei9.881 lei5.763 lei16.138 lei4.681 lei2.317 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net66.746 lei17.167 lei240.330 lei375.688 lei13.024 lei8.919 lei9.881 lei5.763 lei16.138 lei4.681 lei2.317 lei
Bilanț
Active totale4.125.674 lei2.870.023 lei2.877.445 lei1.624.594 lei731.293 lei568.298 lei475.483 lei642.256 lei748.966 lei669.548 lei636.110 lei
Datorii2.785.933 lei1.470.766 lei1.387.322 lei896.616 lei568.753 lei416.947 lei334.886 lei514.236 lei626.709 lei563.429 lei536.278 lei
Capitaluri proprii843.480 lei797.742 lei780.575 lei538.227 lei162.540 lei149.516 lei140.597 lei128.020 lei122.257 lei106.119 lei99.832 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1189912121314151010

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Unde se judecă — 2 instanțe în 1 județ

Concentrat: 67% din dosare sunt la Judecătoria Salonta (2). Un dosar e la Judecătoria Oradea.

InstanțăJudețGradDosare
Judecătoria SalontaBihorJudecătorie2
Judecătoria OradeaBihorJudecătorie1

Calitate procesuală

  • Parte vătămată: 2
  • Reclamant: 1

Categorii de dosare

  • Penal: 2
  • Litigii cu profesioniștii: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 3

Dosare pe ani

  • 2022: 1
  • 2026: 2

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
12812/271/2022Judecătoria OradeaLitigii cu profesioniștiiFondReclamant
2242/833/2026/a1Judecătoria SalontaPenalFondParte vătămată
2242/833/2026Judecătoria SalontaPenalFondParte vătămată

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare NUTRISAL SRL?

NUTRISAL SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.

La ce instanțe apare cel mai des NUTRISAL SRL?

Cel mai des la Judecătoria Salonta (2) și Judecătoria Oradea (1).

În ce calitate apare cel mai des NUTRISAL SRL?

Cel mai des ca parte vătămată (2 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia penal (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă parte vătămată și reclamant?

Parte vătămată: în procesul penal, persoana care a suferit o vătămare fizică, materială sau morală prin fapta pentru care se face urmărirea. Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.