FORRIS-IMPEX SRL
FORRIS-IMPEX SRL: firmă în funcțiune din Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiș, CUI 10906266. Cifră de afaceri 2025: 1.600.062 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 10906266
- Denumire
- FORRIS-IMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|678|1998
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.06.1998
- Sediu
- Str. A VI-A, nr. 554, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
Arată toate (10)
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.600.062 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 6,7 mii lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2023 1,8 mil. lei · minim 2018 2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −15,5 mii lei · 2025 −81,6 mii lei · maxim 2023 61,9 mii lei · minim 2025 −81,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 5 · maxim 2025 5 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.600.062 lei | 1.639.353 lei | 1.841.307 lei | 889.217 lei | — | — | 2.835 lei | 2.006 lei | 5.261 lei | 10.827 lei | 6.749 lei |
| Venituri totale | 1.601.242 lei | 1.639.422 lei | 1.841.307 lei | 889.217 lei | 0 lei | 0 lei | 2.994 lei | 10.454 lei | 9.424 lei | 11.301 lei | 8.979 lei |
| Cheltuieli totale | 1.682.889 lei | 1.577.855 lei | 1.761.016 lei | 893.319 lei | 10.160 lei | 68 lei | 38.022 lei | 20.868 lei | 29.383 lei | 41.035 lei | 24.313 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 12.386 lei | 61.878 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 81.647 lei | 0 lei | 0 lei | 12.991 lei | 10.160 lei | 68 lei | 35.118 lei | 10.728 lei | 20.241 lei | 30.087 lei | 15.537 lei |
| Rezultat net | -81.647 lei | 12.386 lei | 61.878 lei | -12.991 lei | -10.160 lei | -68 lei | -35.118 lei | -10.728 lei | -20.241 lei | -30.087 lei | -15.537 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 412.828 lei | 447.945 lei | 434.406 lei | 376.335 lei | 207.749 lei | 212.013 lei | 209.901 lei | 217.705 lei | 211.632 lei | 158.053 lei | 153.299 lei |
| Datorii | 1.005.185 lei | 958.655 lei | 957.502 lei | 961.309 lei | 779.733 lei | 773.837 lei | 771.657 lei | 744.343 lei | 727.542 lei | 653.722 lei | 618.880 lei |
| Capitaluri proprii | -592.357 lei | -510.710 lei | -523.096 lei | -584.974 lei | -571.984 lei | -561.824 lei | -561.756 lei | -526.638 lei | -515.910 lei | -495.669 lei | -465.581 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | — | 4 | 4 | — | — | — | — | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FORRIS-IMPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FORRIS-IMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FORRIS-IMPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, județul Timiș (Str. A VI-A, nr. 554); numărul de înmatriculare e J|35|678|1998, din 22.06.1998.
Ce cifră de afaceri a avut FORRIS-IMPEX SRL în 2025?
1.600.062 lei, cu 2% sub 2024 (1.639.353 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 81.647 lei.
Câți salariați are FORRIS-IMPEX SRL?
5 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FORRIS-IMPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.