KIMURA PETCOM SRL
KIMURA PETCOM SRL: firmă în funcțiune din Oraș Mioveni, Argeș, CUI 10780973. Cifră de afaceri 2025: 263.444 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 10780973
- Denumire
- KIMURA PETCOM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|395|1998
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.06.1998
- Sediu
- Str. CATANESTI, bl. M21, sc. C, et. P, ap. 1, Oraș Mioveni, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5262 Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe · rev. 1
- 1330 Finisarea materialelor textile · rev. 2
- 1391 Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare · rev. 2
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · rev. 2
- 1394 Fabricarea de odgoane, frânghii, sfori și plase · rev. 2
- 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte · rev. 2
Arată toate (15)
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 2
- 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 2
- 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele · rev. 2
- 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 2
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 2
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 263.444 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 225,5 mii lei · 2025 263,4 mii lei · maxim 2017 275,9 mii lei · minim 2020 173,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 6,6 mii lei · 2025 8,3 mii lei · maxim 2021 39,1 mii lei · minim 2023 −10,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2015 3 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 263.444 lei | 264.791 lei | 256.945 lei | 243.014 lei | 219.428 lei | 173.094 lei | 228.917 lei | 271.985 lei | 275.862 lei | 273.732 lei | 225.450 lei |
| Venituri totale | 263.444 lei | 264.791 lei | 256.945 lei | 243.014 lei | 219.428 lei | 173.094 lei | 228.917 lei | 271.985 lei | 275.862 lei | 273.732 lei | 225.450 lei |
| Cheltuieli totale | 252.493 lei | 246.174 lei | 264.906 lei | 233.101 lei | 178.132 lei | 163.729 lei | 211.415 lei | 233.392 lei | 241.920 lei | 232.412 lei | 212.077 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 8.317 lei | 15.969 lei | 0 lei | 7.482 lei | 39.102 lei | 7.698 lei | 15.213 lei | 35.873 lei | 31.183 lei | 38.583 lei | 6.610 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 10.531 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 8.317 lei | 15.969 lei | -10.531 lei | 7.482 lei | 39.102 lei | 7.698 lei | 15.213 lei | 35.873 lei | 31.183 lei | 38.583 lei | 6.610 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 77.408 lei | 76.748 lei | 70.346 lei | 71.603 lei | 75.808 lei | 57.869 lei | 71.444 lei | 94.966 lei | 106.214 lei | 84.645 lei | 66.245 lei |
| Datorii | 61.161 lei | 68.818 lei | 72.947 lei | 63.673 lei | 67.878 lei | 49.939 lei | 63.514 lei | 87.036 lei | 98.309 lei | 76.740 lei | 58.340 lei |
| Capitaluri proprii | 16.247 lei | 7.930 lei | -2.601 lei | 7.930 lei | 7.930 lei | 7.930 lei | 7.930 lei | 7.930 lei | 7.905 lei | 7.905 lei | 7.905 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KIMURA PETCOM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, KIMURA PETCOM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul KIMURA PETCOM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Mioveni, județul Argeș (Str. CATANESTI, bl. M21, sc. C, et. P, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|03|395|1998, din 26.06.1998.
Ce cifră de afaceri a avut KIMURA PETCOM SRL în 2025?
263.444 lei, cu 1% sub 2024 (264.791 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.317 lei.
Câți salariați are KIMURA PETCOM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre KIMURA PETCOM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.