TENTANT SRL

TENTANT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpina, Prahova, CUI 10757253. Cifră de afaceri 2025: 346.034 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
10757253
Denumire
TENTANT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|796|1998
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.07.1998
Sediu
Str. VOILA, nr. 30, Municipiul Câmpina, Prahova

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 346.034 lei (-18% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 348,8 mii lei · 2025 346 mii lei · maxim 2023 430,2 mii lei · minim 2020 195,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 27,3 mii lei · 2025 −22,9 mii lei · maxim 2016 57 mii lei · minim 2025 −22,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 2 · maxim 2015 3 · minim 2019 2.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă346.034 lei422.545 lei430.241 lei406.895 lei317.621 lei195.576 lei369.789 lei313.562 lei320.506 lei393.061 lei348.760 lei
Venituri totale346.258 lei422.545 lei430.241 lei407.369 lei317.621 lei201.126 lei369.789 lei313.562 lei320.506 lei393.061 lei348.760 lei
Cheltuieli totale364.560 lei388.157 lei379.865 lei373.182 lei335.806 lei214.932 lei321.772 lei300.737 lei306.804 lei332.114 lei310.957 lei
Rezultat
Profit net0 lei26.921 lei46.158 lei30.198 lei0 lei0 lei44.319 lei9.698 lei10.495 lei57.015 lei27.320 lei
Pierdere netă22.876 lei0 lei0 lei0 lei21.297 lei15.631 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-22.876 lei26.921 lei46.158 lei30.198 lei-21.297 lei-15.631 lei44.319 lei9.698 lei10.495 lei57.015 lei27.320 lei
Bilanț
Active totale291.903 lei321.157 lei304.157 lei310.949 lei328.860 lei407.725 lei448.176 lei468.823 lei507.650 lei490.304 lei449.076 lei
Datorii22.654 lei29.032 lei38.953 lei91.902 lei140.011 lei197.579 lei222.399 lei287.366 lei341.364 lei334.513 lei350.300 lei
Capitaluri proprii269.249 lei292.125 lei265.204 lei219.047 lei188.849 lei210.146 lei225.777 lei181.457 lei166.286 lei155.791 lei98.776 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22223223333

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TENTANT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, TENTANT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TENTANT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpina, județul Prahova (Str. VOILA, nr. 30); numărul de înmatriculare e J|29|796|1998, din 02.07.1998.

Ce cifră de afaceri a avut TENTANT SRL în 2025?

346.034 lei, cu 18% sub 2024 (422.545 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 22.876 lei.

Câți salariați are TENTANT SRL?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TENTANT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.