RUTIER-CONEX XXI SRL

RUTIER-CONEX XXI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 10402889. Cifră de afaceri 2025: 6.291.493 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
10402889
Denumire
RUTIER-CONEX XXI SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|351|1998
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.03.1998
Sediu
VADUL BISTRIȚEI, nr. 29, sc. A, et. 1, spațiul comercial 2A-3A, Municipiul Bacău, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
Arată toate (8)
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.291.493 lei (-7% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2 mil. lei · 2025 6,3 mil. lei · maxim 2024 6,7 mil. lei · minim 2015 2 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 611,8 mii lei · 2025 2,2 mil. lei · maxim 2023 4,3 mil. lei · minim 2015 611,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 13 · 2025 8 · maxim 2015 13 · minim 2024 6.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă6.291.493 lei6.746.009 lei6.254.238 lei4.858.220 lei2.375.303 lei4.247.677 lei3.543.012 lei2.686.510 lei3.468.045 lei3.195.846 lei2.016.097 lei
Venituri totale6.350.862 lei6.802.156 lei6.622.668 lei4.901.959 lei2.404.857 lei4.340.542 lei3.574.357 lei2.855.924 lei3.857.013 lei3.221.769 lei2.027.568 lei
Cheltuieli totale3.696.420 lei3.650.453 lei1.870.782 lei2.014.812 lei1.548.200 lei1.502.458 lei1.455.973 lei1.394.803 lei2.053.123 lei1.503.450 lei1.304.035 lei
Rezultat
Profit net2.216.463 lei2.696.176 lei4.259.977 lei2.848.894 lei839.726 lei2.801.667 lei2.087.406 lei1.432.562 lei1.533.274 lei1.461.336 lei611.812 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net2.216.463 lei2.696.176 lei4.259.977 lei2.848.894 lei839.726 lei2.801.667 lei2.087.406 lei1.432.562 lei1.533.274 lei1.461.336 lei611.812 lei
Bilanț
Active totale7.024.718 lei9.666.665 lei8.514.763 lei7.019.731 lei7.042.902 lei7.940.765 lei8.196.557 lei7.363.716 lei6.303.400 lei7.044.981 lei6.574.095 lei
Datorii2.336.540 lei1.756.062 lei736.856 lei3.001.802 lei500.182 lei721.982 lei2.624.640 lei792.361 lei506.899 lei576.166 lei482.400 lei
Capitaluri proprii4.688.178 lei7.910.603 lei7.777.907 lei4.017.929 lei6.542.720 lei7.218.783 lei5.571.917 lei6.571.355 lei5.796.501 lei6.468.815 lei6.091.695 lei
Oameni
Număr mediu de salariați86778889111213

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RUTIER-CONEX XXI SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, RUTIER-CONEX XXI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul RUTIER-CONEX XXI SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (VADUL BISTRIȚEI, nr. 29, sc. A, et. 1, spațiul comercial 2A-3A); numărul de înmatriculare e J|04|351|1998, din 25.03.1998.

Ce cifră de afaceri a avut RUTIER-CONEX XXI SRL în 2025?

6.291.493 lei, cu 7% sub 2024 (6.746.009 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.216.463 lei.

Câți salariați are RUTIER-CONEX XXI SRL?

8 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre RUTIER-CONEX XXI SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.