MILENNIUM SRL
MILENNIUM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 10270095. Cifră de afaceri 2025: 9.898.957 lei, 148 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 10270095
- Denumire
- MILENNIUM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|223|1998
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.02.1998
- Sediu
- Str. ANA IPATESCU, nr. 13, bl. 13, sc. A, et. 2, ap. 7, Municipiul Bacău, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (12)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.898.957 lei (+100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 8,8 mil. lei · 2025 9,9 mil. lei · maxim 2025 9,9 mil. lei · minim 2023 2,5 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 35 mii lei · 2025 151,3 mii lei · maxim 2020 654,3 mii lei · minim 2023 4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 24 · 2025 148 · maxim 2025 148 · minim 2024 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 9.898.957 lei | 4.960.962 lei | 2.481.667 lei | 2.624.809 lei | 2.909.620 lei | 3.459.771 lei | 3.034.064 lei | 3.925.781 lei | 5.140.741 lei | 7.344.341 lei | 8.783.412 lei |
| Venituri totale | 9.899.708 lei | 4.961.518 lei | 2.485.023 lei | 2.627.663 lei | 2.918.487 lei | 4.665.705 lei | 3.057.690 lei | 4.472.080 lei | 5.574.830 lei | 8.208.076 lei | 9.276.979 lei |
| Cheltuieli totale | 9.710.413 lei | 4.729.058 lei | 2.467.778 lei | 2.587.921 lei | 2.679.254 lei | 3.891.046 lei | 2.911.099 lei | 4.453.647 lei | 5.561.668 lei | 8.192.195 lei | 9.229.699 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 151.308 lei | 188.619 lei | 3.975 lei | 28.410 lei | 203.717 lei | 654.302 lei | 122.848 lei | 14.901 lei | 10.686 lei | 13.481 lei | 34.979 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 151.308 lei | 188.619 lei | 3.975 lei | 28.410 lei | 203.717 lei | 654.302 lei | 122.848 lei | 14.901 lei | 10.686 lei | 13.481 lei | 34.979 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.283.802 lei | 1.901.595 lei | 1.028.446 lei | 703.762 lei | 1.544.548 lei | 1.680.221 lei | 2.814.573 lei | 3.355.528 lei | 4.120.062 lei | 4.899.342 lei | 5.085.447 lei |
| Datorii | 1.858.294 lei | 1.434.801 lei | 750.271 lei | 376.902 lei | 920.838 lei | 1.023.525 lei | 1.877.279 lei | 2.363.480 lei | 3.142.915 lei | 3.859.199 lei | 4.058.785 lei |
| Capitaluri proprii | 425.508 lei | 466.794 lei | 278.175 lei | 326.860 lei | 623.710 lei | 656.696 lei | 937.294 lei | 992.048 lei | 977.147 lei | 1.040.143 lei | 1.026.662 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 148 | 4 | 19 | 28 | 17 | 8 | 6 | 12 | 18 | 23 | 24 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MILENNIUM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MILENNIUM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MILENNIUM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (Str. ANA IPATESCU, nr. 13, bl. 13, sc. A, et. 2, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|04|223|1998, din 24.02.1998.
Ce cifră de afaceri a avut MILENNIUM SRL în 2025?
9.898.957 lei, cu 100% peste 2024 (4.960.962 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 151.308 lei.
Câți salariați are MILENNIUM SRL?
148 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MILENNIUM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.