FOREX INVEST SRL — dosare în instanță
Numele FOREX INVEST SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 14 septembrie 2026
- Ultima activitate
- 15 septembrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 10161799)
- CUI
- 10161799
- Denumire
- FOREX INVEST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|23|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.01.2005
- Sediu
- Str. AUREL VLAICU, nr. 2A, bl. A2, sc. 1, et. 2, ap. 5, Loc. Chitila, Oraș Chitila, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
Arată toate (7)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.463.602 lei (+384% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 792,5 mii lei · 2025 3,5 mil. lei · maxim 2025 3,5 mil. lei · minim 2016 344,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 6,9 mii lei · 2025 815,2 mii lei · maxim 2025 815,2 mii lei · minim 2023 −266,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 5 · maxim 2025 5 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.463.602 lei | 715.719 lei | 475.748 lei | 721.874 lei | 389.193 lei | 546.930 lei | 540.707 lei | 529.589 lei | 352.589 lei | 344.309 lei | 792.527 lei |
| Venituri totale | 3.463.828 lei | 716.720 lei | 626.634 lei | 721.874 lei | 389.193 lei | 697.805 lei | 545.244 lei | 530.172 lei | 352.589 lei | 344.319 lei | 805.515 lei |
| Cheltuieli totale | 2.514.895 lei | 901.597 lei | 887.307 lei | 657.669 lei | 375.347 lei | 660.724 lei | 562.237 lei | 534.150 lei | 369.035 lei | 381.011 lei | 793.899 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 815.189 lei | 0 lei | 0 lei | 56.986 lei | 9.954 lei | 30.229 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.906 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 202.423 lei | 266.939 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 22.455 lei | 9.287 lei | 19.972 lei | 36.692 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 815.189 lei | -202.423 lei | -266.939 lei | 56.986 lei | 9.954 lei | 30.229 lei | -22.455 lei | -9.287 lei | -19.972 lei | -36.692 lei | 6.906 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 456.663 lei | 122.310 lei | 49.968 lei | 225.942 lei | 267.868 lei | 318.269 lei | 253.176 lei | 216.029 lei | 182.475 lei | 188.843 lei | 326.015 lei |
| Datorii | 34.201 lei | 515.037 lei | 240.273 lei | 149.308 lei | 234.523 lei | 279.654 lei | 244.790 lei | 200.411 lei | 142.655 lei | 143.967 lei | 127.436 lei |
| Capitaluri proprii | 422.462 lei | -392.727 lei | -190.305 lei | 76.634 lei | 33.345 lei | 23.392 lei | -6.837 lei | 15.618 lei | 24.904 lei | 44.876 lei | 142.883 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 4 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 23372/1748/2026 | Judecătoria Cornetu | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare FOREX INVEST SRL?
FOREX INVEST SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des FOREX INVEST SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 25 octombrie 2026.