CULINIS COM SRL
CULINIS COM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 10049826. Cifră de afaceri 2025: 3.328.050 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 10049826
- Denumire
- CULINIS COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1527|1997
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.12.1997
- Sediu
- Str. GHE.GR.CANTACUZINO, nr. 188, bl. 1C, ap. 18, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Arată toate (11)
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.328.050 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2 mil. lei · 2025 3,3 mil. lei · maxim 2022 3,8 mil. lei · minim 2015 2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 77 mii lei · 2025 −51,8 mii lei · maxim 2019 105,6 mii lei · minim 2025 −51,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 5 · maxim 2015 6 · minim 2018 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.328.050 lei | 3.318.182 lei | 3.172.263 lei | 3.758.254 lei | 3.058.127 lei | 2.413.428 lei | 2.946.287 lei | 2.602.398 lei | 2.128.784 lei | 2.029.915 lei | 1.978.659 lei |
| Venituri totale | 3.328.050 lei | 3.321.759 lei | 3.173.288 lei | 3.802.737 lei | 3.058.205 lei | 2.415.474 lei | 2.946.468 lei | 2.602.401 lei | 2.128.785 lei | 2.029.925 lei | 1.978.912 lei |
| Cheltuieli totale | 3.363.212 lei | 3.359.838 lei | 3.190.300 lei | 3.756.447 lei | 3.018.591 lei | 2.324.202 lei | 2.819.114 lei | 2.478.635 lei | 2.074.578 lei | 1.971.171 lei | 1.883.718 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 35.933 lei | 30.696 lei | 76.716 lei | 105.623 lei | 99.936 lei | 43.913 lei | 45.534 lei | 77.033 lei |
| Pierdere netă | 51.802 lei | 38.079 lei | 17.341 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -51.802 lei | -38.079 lei | -17.341 lei | 35.933 lei | 30.696 lei | 76.716 lei | 105.623 lei | 99.936 lei | 43.913 lei | 45.534 lei | 77.033 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 406.930 lei | 455.916 lei | 428.523 lei | 562.191 lei | 579.168 lei | 499.306 lei | 329.637 lei | 360.239 lei | 304.048 lei | 325.369 lei | 353.479 lei |
| Datorii | 344.228 lei | 320.201 lei | 222.119 lei | 299.326 lei | 291.036 lei | 187.870 lei | 42.285 lei | 128.510 lei | 124.887 lei | 219.331 lei | 213.149 lei |
| Capitaluri proprii | 62.702 lei | 135.715 lei | 206.404 lei | 262.865 lei | 288.132 lei | 311.436 lei | 287.352 lei | 231.729 lei | 179.161 lei | 106.038 lei | 140.330 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CULINIS COM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CULINIS COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CULINIS COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (Str. GHE.GR.CANTACUZINO, nr. 188, bl. 1C, ap. 18); numărul de înmatriculare e J|29|1527|1997, din 11.12.1997.
Ce cifră de afaceri a avut CULINIS COM SRL în 2025?
3.328.050 lei, cu 0% peste 2024 (3.318.182 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 51.802 lei.
Câți salariați are CULINIS COM SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CULINIS COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.