LEBON TRADING SRL — dosare în instanță
Numele LEBON TRADING SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 06 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 30 iunie 2025
- Ultima activitate
- 06 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)
Din registrul firmelor (CUI 10043262)
- CUI
- 10043262
- Denumire
- LEBON TRADING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|1362|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.09.2017
- Sediu
- TOP, nr. 1, Loc. Pucioasa, Oraș Pucioasa, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere · rev. 3
- 2042 Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · rev. 3
- 2051 Fabricarea biocombustibililor lichizi · rev. 3
- 2059 Fabricarea altor produse chimice n.c.a. · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
Arată toate (19)
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.401.384 lei (+28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,8 mil. lei · 2025 5,4 mil. lei · maxim 2025 5,4 mil. lei · minim 2015 1,8 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 269,1 mii lei · 2025 39 mii lei · maxim 2020 1,9 mil. lei · minim 2025 39 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 12 · maxim 2025 12 · minim 2015 8.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.401.384 lei | 4.233.627 lei | 3.440.268 lei | 3.684.547 lei | 3.356.829 lei | 5.197.942 lei | 3.019.123 lei | 2.364.406 lei | 2.220.835 lei | 1.928.816 lei | 1.806.863 lei |
| Venituri totale | 6.760.703 lei | 5.078.272 lei | 3.746.620 lei | 3.833.617 lei | 3.451.851 lei | 5.347.395 lei | 3.063.423 lei | 2.611.283 lei | 2.199.876 lei | 1.914.091 lei | 1.819.663 lei |
| Cheltuieli totale | 6.709.869 lei | 5.007.046 lei | 3.483.865 lei | 3.571.193 lei | 3.128.259 lei | 3.383.562 lei | 2.324.666 lei | 1.725.445 lei | 1.858.172 lei | 1.622.652 lei | 1.486.672 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 38.962 lei | 58.286 lei | 233.811 lei | 227.382 lei | 280.840 lei | 1.918.390 lei | 714.472 lei | 865.676 lei | 321.127 lei | 230.374 lei | 269.072 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 38.962 lei | 58.286 lei | 233.811 lei | 227.382 lei | 280.840 lei | 1.918.390 lei | 714.472 lei | 865.676 lei | 321.127 lei | 230.374 lei | 269.072 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 6.763.654 lei | 6.336.184 lei | 6.948.598 lei | 7.060.545 lei | 5.534.248 lei | 5.821.326 lei | 5.052.987 lei | 4.198.443 lei | 1.323.583 lei | 1.287.559 lei | 1.180.591 lei |
| Datorii | 4.773.993 lei | 4.680.537 lei | 5.264.572 lei | 5.501.040 lei | 2.999.044 lei | 2.509.280 lei | 2.738.690 lei | 2.279.496 lei | 875.443 lei | 931.609 lei | 714.406 lei |
| Capitaluri proprii | 995.538 lei | 1.533.669 lei | 1.475.383 lei | 1.241.572 lei | 2.107.980 lei | 2.774.720 lei | 1.679.475 lei | 1.263.816 lei | 448.140 lei | 355.950 lei | 466.185 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 12 | 11 | 11 | 11 | 11 | 10 | 10 | 9 | 8 | 8 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2025: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 2621/262/2026 | Judecătoria Moreni | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 15439/211/2025 | Judecătoria Cluj-Napoca | Civil | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare LEBON TRADING SRL?
LEBON TRADING SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 06 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des LEBON TRADING SRL?
Cel mai des la Judecătoria Moreni (1) și Judecătoria Cluj-Napoca (1).
În ce calitate apare cel mai des LEBON TRADING SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 10 octombrie 2026.