MONELA COM SRL

MONELA COM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Slobozia, Ialomița, CUI 10041636. Cifră de afaceri 2025: 619.616 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
10041636
Denumire
MONELA COM SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|21|196|1997
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.08.1997
Sediu
Str. Cuza Vodă, nr. -, bl. 1C, sc. B, ap. 8, Municipiul Slobozia, Ialomița
Activități autorizate (CAEN)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
  • 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun · rev. 3
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (28)
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
11.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 619.616 lei (-1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 163,4 mii lei · 2025 619,6 mii lei · maxim 2022 667,4 mii lei · minim 2015 163,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −2,4 mii lei · 2025 29,2 mii lei · maxim 2022 51,2 mii lei · minim 2015 −2,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă619.616 lei624.473 lei658.881 lei667.397 lei541.609 lei466.371 lei341.582 lei215.088 lei171.440 lei170.253 lei163.355 lei
Venituri totale623.260 lei624.473 lei658.881 lei667.397 lei543.384 lei466.371 lei341.582 lei251.988 lei171.440 lei170.253 lei163.355 lei
Cheltuieli totale589.099 lei593.333 lei625.913 lei609.488 lei514.320 lei430.545 lei327.357 lei249.353 lei165.463 lei168.491 lei160.871 lei
Rezultat
Profit net29.242 lei26.061 lei26.379 lei51.234 lei23.630 lei31.162 lei10.809 lei484 lei3.526 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei1.644 lei2.417 lei
Rezultat net29.242 lei26.061 lei26.379 lei51.234 lei23.630 lei31.162 lei10.809 lei484 lei3.526 lei-1.644 lei-2.417 lei
Bilanț
Active totale228.904 lei189.379 lei166.553 lei209.159 lei241.433 lei231.404 lei201.344 lei140.948 lei158.560 lei143.460 lei135.578 lei
Datorii29.039 lei18.756 lei16.592 lei85.577 lei169.086 lei182.687 lei183.789 lei134.202 lei207.002 lei195.428 lei185.902 lei
Capitaluri proprii199.865 lei170.623 lei149.961 lei123.582 lei72.347 lei48.717 lei17.555 lei6.746 lei-48.442 lei-51.968 lei-50.324 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MONELA COM SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MONELA COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MONELA COM SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slobozia, județul Ialomița (Str. Cuza Vodă, nr. -, bl. 1C, sc. B, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|21|196|1997, din 20.08.1997.

Ce cifră de afaceri a avut MONELA COM SRL în 2025?

619.616 lei, cu 1% sub 2024 (624.473 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 29.242 lei.

Câți salariați are MONELA COM SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MONELA COM SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.