CANYON MULTILINE SERVICES SRL

CANYON MULTILINE SERVICES SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 10001194. Cifră de afaceri 2025: 463.756 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF

Registru

CUI
10001194
Denumire
CANYON MULTILINE SERVICES SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2198|1997
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.12.1997
Sediu
Str. FINTINELE, nr. 1, bl. P, ap. 7, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 7221 Editare de programe · rev. 1
  • 7222 Consultanță și furnizare de alte produse software · rev. 1
  • 7230 Prelucrarea informatică a datelor · rev. 1
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
RELUARE ACTIVITATE

Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 463.756 lei (-41% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 54,2 mii lei · 2025 463,8 mii lei · maxim 2024 780,7 mii lei · minim 2017 54,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 297,6 mii lei · maxim 2023 463,6 mii lei · minim 2019 −3,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă463.756 lei780.677 lei579.111 leifără bilanțfără bilanț216.586 lei——54.247 lei——
Venituri totale463.756 lei780.677 lei579.111 leifără bilanțfără bilanț216.586 lei0 lei0 lei54.247 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale152.284 lei423.419 lei109.695 leifără bilanțfără bilanț4.357 lei3.716 lei3.328 lei770 lei——
Rezultat
Profit net297.560 lei333.838 lei463.625 leifără bilanțfără bilanț206.167 lei0 lei0 lei51.850 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 leifără bilanțfără bilanț0 lei3.716 lei3.328 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net297.560 lei333.838 lei463.625 leifără bilanțfără bilanț206.167 lei-3.716 lei-3.328 lei51.850 lei0 lei0 lei
Bilanț
Active totale975.273 lei1.208.807 lei1.387.131 leifără bilanțfără bilanț214.380 lei8.112 lei46.728 lei49.956 lei343 lei343 lei
Datorii546.492 lei480.143 lei557.684 leifără bilanțfără bilanț551 lei451 lei351 lei251 lei2.487 lei2.487 lei
Capitaluri proprii428.781 lei728.664 lei829.447 leifără bilanțfără bilanț213.829 lei7.661 lei46.377 lei49.705 lei-2.144 lei-2.144 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111fără bilanțfără bilanț——————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CANYON MULTILINE SERVICES SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CANYON MULTILINE SERVICES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CANYON MULTILINE SERVICES SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Str. FINTINELE, nr. 1, bl. P, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|12|2198|1997, din 03.12.1997.

Ce cifră de afaceri a avut CANYON MULTILINE SERVICES SRL în 2025?

463.756 lei, cu 41% sub 2024 (780.677 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 297.560 lei.

Câți salariați are CANYON MULTILINE SERVICES SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CANYON MULTILINE SERVICES SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.